نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7745 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس جمهوری: ایران به جایگاه گذشته خود در صادرات نفت بازگشته است

  رئیس جمهوری گفت: به دست آوردن جایگاه گذشته خود در صادرات نفت، توسعه در زمینه رشد اقتصادی، فزونی صادرات بر واردات و غیره از جمله موفقیت‌های دولت در سال ٩۵ است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت در سال ١٣٩۵، در جمع خبرنگاران گفت: […]

 

رئیس جمهوری گفت: به دست آوردن جایگاه گذشته خود در صادرات نفت، توسعه در زمینه رشد اقتصادی، فزونی صادرات بر واردات و غیره از جمله موفقیت‌های دولت در سال ٩۵ است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت در سال ١٣٩۵، در جمع خبرنگاران گفت: امسال در زمینه زیرساخت‌های اقتصادی و تولیدی، حرکت‌های بسیار مثبتی در کشور انجام شد، ایجاد امنیت، پیشبرد برنامه‌های اقتصادی با کمک و حمایت مردم، خودکفایی در گندم، موفقیت در تولید و صادرات، جبران عقب ماندگی‌های گذشته در زمینه انرژی، رشد خوب و مناسب در زمینه مواد غذایی، کشاورزی، حمل و نقل ریلی، جاده‌ای، هوایی و صنعت گردشگری و همچنین افتتاح سدها و نیروگاه‌های جدید از مهم‌ترین این اقدام‌ها بود.

وی، کاهش اتکا به نفت و تکیه بر مالیات در بودجه سال ٩۵، فزونی صادرات بر واردات، قدم‌های خوب در زمینه رشد اقتصادی، به دست آوردن جایگاه گذشته در صادرات نفت، گشایش روابط بانکی و حل مشکلات در حوزه حمل و نقل را از جمله اقدام‌های دولت یازدهم همسو با اجرای منویات مقام معظم رهبری در زمینه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برشمرد.

روحانی با تاکید بر این که مردم همواره در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در کنار دولت بوده‌اند، گفت: باید دست به دست هم دهیم و با تلاش و انسجام بیشتر، در همه بخش‌ها بویژه اقتصادی، موفقیت، رشد و شکوفایی  بوجود آوریم.

رئیس جمهوری با اشاره به اهمیت و وظیفه خطیر اطلاع‌رسانی و تشکر و قدردانی از همه خبرنگاران و رسانه‌های سراسر کشور، تصریح کرد: رسانه‌ها باید برای اطلاع‌رسانی پیشرفت‌های کشور به مردم در سال آینده نیز پیشتاز باشند و با خبررسانی به موقع و دقیق، به تحقق هرچه بیشتر منافع ملی کمک کنند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi