نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7740 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با حضور مدیرعامل شرکت برگزار شد ….گردهمایی پایان سال مدیران و مسئولان ملی حفاری

  گردهمایی پایان سال مدیران و مسئولان شرکت ملی حفاری ایران با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره چهارشنبه شب (۲۵ اسفندماه) در ساختمان مرکزی شرکت در اهواز برگزار شد.  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این گردهمایی که قائم مقام و معاونان مدیرعامل در عملیات حفاری، خدمات فنی و مهندسی و پروژه های حفاری […]

 

گردهمایی پایان سال مدیران و مسئولان شرکت ملی حفاری ایران با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره چهارشنبه شب (۲۵ اسفندماه) در ساختمان مرکزی شرکت در اهواز برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این گردهمایی که قائم مقام و معاونان مدیرعامل در عملیات حفاری، خدمات فنی و مهندسی و پروژه های حفاری حضور داشتند، مهندس حیدر بهمنی در سخنانی گزارشی از فعالیت ها و توانمندی های شرکت در سال ۹۵ و چشم انداز آتی شرکت را ارائه داد.

 وی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدا، بویژه شهدای صنعت حفاری و تجلیل از خانواده های شاهد و ایثارگر و تبریک فرا رسیدن سال نو گفت: با تلاش خستگی ناپذیر مجموعه کارکنان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، برنامه های پیش بینی شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برای این شرکت تحقق یافت.

 بهمنی با اشاره به توان متخصصان صنعت راهبردی حفاری، افزود: این شرکت با برخورداری از بیش از ۷۰ دستگاه حفاری خشکی و دریایی، و تبحر و تجربه علمی و عملی در ارائه بیش از ۲۰ نوع خدمات فنی تخصصی، نقش محوری در پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور ایفا می کند.

 مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: وجود متخصصان و کارشناسان خبره و کارکنان ماهر موجب شده است که این شرکت به عنوان شرکتی مقتدر و پویا در عرصه صنعت حفاری کشور، توانمندی ارائه خدمات این صنعت را در سطح منطقه داشته باشد.

 وی در پیوند با این مطلب به حضور متخصصان و کارشناسان این شرکت در پروژه های برون مرزی و ملی اشاره کرد و گفت: حفار مردان ایرانی امروز توان حفاری و ارائه حدمات فنی تخصصی در هر نقطه از جهان را بر اساس استانداردهای بین المللی دارند.

 بهمنی موفقیت شرکت را حاصل نهادینه شدن شایسته سالاری در این سازمان دانست و افزود: شتاب بخشی در اجرای پروژه های حفاری میادین مشترک مهمترین محور برنامه های سال ۹۶ این شرکت می باشد.

 مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران توسعه گستره خدمات فنی مهندسی به موازات تقویت ناوگان عملیاتی را از اهداف کلان این شرکت در سال آتی برشمرد و اظهار کرد: به طور یقین روز آمدی دستگاه های حفاری و تجهیزات مربوط به خدمات جانبی صنعت حفاری همسو با افزایش سطح دانش فنی کارکنان در شتاب بخشیدن به اجرای تعهدات در بخش های عملیاتی و فنی بسیار اثر گذار است.

 وی گفت: این نشست صمیمی با توجه به یک سال کار و تلاش کارکنان شرکت در جهت تحقق، انجام و اجرای اهداف و برنامه های شرکت و ارج نهادن به تلاش های مستمر همکاران برگزار شده است.

 بهمنی با تقدیر از کارکنان شرکت که در اقصی نقاط کشور مشغول انجام وظایف محوله هستند، توجه خاص به امر آموزش و ارتقاء سطح دانش فنی کارکنان را مورد تاکید قرار داد و افزود: همه مدیران این شرکت از پایین ترین سطح، کار را شروع کردند و امروز در ردیف مدیران برجسته صنعت نفت کشور قرار دارند.

 مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران موفقیت این شرکت را حاصل همراهی مقامات و مدیران ارشد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران دانست و اظهار کرد: با قاطعیت می گویم کشور ما در فرآیند تولید اعم از اکتشاف، حفاری و بهره برداری از مخازن نفت و گاز کاملا خودکفا است و این شرکت مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت است.

 در ادامه این گردهمایی چند برنامه فرهنگی و هنری نیز برگزار شد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi