نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7713 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جانشین سازمان بسیج عشایری کشور: شهید” مرتضی حسین پور” شهید شاخص سال ۹۶ بسیج عشایری کشور معرفی شد

  “شهید مرتضی حسین پور” از دلاورمردان خطه رشادت، حماسه و ایثار استان خوزستان می باشد که در دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل با شجاعت و رشادت تا رده قائم مقام گردان حضرت سلمان (ع)نیز انجام وظیفه و ایفای نقش کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” “سعیدی” جانشین سازمان بسیج عشایری […]

 

“شهید مرتضی حسین پور” از دلاورمردان خطه رشادت، حماسه و ایثار استان خوزستان می باشد که در دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل با شجاعت و رشادت تا رده قائم مقام گردان حضرت سلمان (ع)نیز انجام وظیفه و ایفای نقش کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” “سعیدی” جانشین سازمان بسیج عشایری کشور از انتخاب و معرفی شهید شاخص جامعه بسیج عشایری کشور در سال ۹۶ خبر داد.

وی افزود: با هدف ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و حسب تدبیر ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین از سال ۱۳۸۸ تاکنون اقشار بسیج، علی رغم اینکه همه شهدا شاخص هستند اما سازمانهای اقشاری بسیج یکی از شهدا را به عنوان شهید شاخص انتخاب می نمایند که در سال ۱۳۹۶ شهید شاخص بسیج عشایری از استان عشایرنشین خوزستان انتخاب و معرفی شد.

جانشین سازمان بسیج عشایری کشور تصریح کرد: شهید مرتضی حسین پور از دلاورمردان خطه رشادت، حماسه و ایثار استان خوزستان می باشد که در دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل با شجاعت و رشادت تا رده قائم مقام گردان حضرت سلمان (ع) نیز انجام وظیفه و ایفای نقش کرد.

خاطرنشان می شود؛ این فرمانده دلاور پس از فداکاری ها و ایثارگری ها در تاریخ ۶۷/۰۱/۰۳ در تپه های ریشن عراق بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید و پیکر مطهرش در تاریخ ۶۷/۰۱/۰۶ در زادگاهش شهرستان اندیکا به خاک سپرده شد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi