نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7708 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باحضورمدیرعامل برگزارشد؛ آخرین نشست هم اندیشی مدیران ارشد مناطق نفتخیزجنوب در سال ۹۵

با حضور مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب آخرین نشست هم اندیشی مدیران ارشد این شرکت در سال ۱۳۹۵  امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس عالی پور در این نشست ضمن تبریک ۲۹ اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران  و تقارن این […]

با حضور مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب آخرین نشست هم اندیشی مدیران ارشد این شرکت در سال ۱۳۹۵  امروز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس عالی پور در این نشست ضمن تبریک ۲۹ اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران  و تقارن این روز با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و امام خمینی (ره) به اقدامات  این شرکت در سال ۱۳۹۵ اشاره کرد و گفت: تمام فعالیت های انجام گرفته در سال جاری در مناطق نفتخیزجنوب با محوریت اقتصاد مقاومتی بوده است.

وی افزود: بازگشت تولید نفت به دوران پیش از تحریم ها که با همت، درایت و پشتکار مدیران و کارکنان مستعد و خلاق مناطق نفتخیزجنوب انجام شد، از جمله امور مهمی بود که با هدف تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری انجام شد و رونق و تحرک اقتصادی کشو را در پی داشت.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه اصلی سازمان محسوب می شود یادآورشد: اهتمام به وضعیت معیشتی و رفاهی نیروهای غیر رسمی بویژه ارکان ثالث و قراردادی از سوی مسئولین ارشد صنعت نفت در دستور کار است و امیدواریم با تمهیداتی که فراهم شده در سال آینده،شاهد بهبود معیشت و وضعیت این گروه از کارکنان باشیم.

وی همچنین یادآورشد: به منظور سرعت بخشیدن به اصلاح ساختار مدیریت های ستادی و شرکت های تابع مناطق نفتخیزجنوب، کارگروهی ویژه  تشکیل شده و در این مدت اصلاح ساختار ۲۶ سازمان را به سرانجام رسانده است.   مهندس عالی پور با اشاره به روال جاری در شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب ، از مدیران عامل و مدیران و روسای سازمان های ستادی خواست، در آستانه سال نو و تعطیلات نوروزی به منظور انجام وظایف محوله، در آمادگی کامل قرار داشته باشند.

همچنین در این نشست مدیران ارشد مناطق نفتخیزجنوب و شرکت های تابع با ارائه گزارش مختصر،  موفقیت  ها و چالش های سال ۱۳۹۵  مهمترین مسائل  و مشکلات حوزه عملیاتی و کاری خود را برشمرده و راهکارهایی نیز ارایه نمودند.

 اموراطلاعات و رسانه ها
   روابط عمومی مناطق نفتخیزجنوب
ارسال دیدگاه

logo-samandehi