نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7690 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به استقبال نوروز با پاکسازی محلات و مناطق شهری

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با مشارکت در پاکسازی و نظافت تعدادی از معابر و مناطق مختلف مسکونی به استقبال نوروز رفت . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، طی این اقدام که در راستای مشارکت های اجتماعی این شرکت و بمنظور پاکسازی سیمای شهر از زباله های خانگی ، نخاله های ساختمانی و […]

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با مشارکت در پاکسازی و نظافت تعدادی از معابر و مناطق مختلف مسکونی به استقبال نوروز رفت .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، طی این اقدام که در راستای مشارکت های اجتماعی این شرکت و بمنظور پاکسازی سیمای شهر از زباله های خانگی ، نخاله های ساختمانی و غبار سطح خیابان ها صورت گرفت بیش از ۱۰۰ نفر از پرسنل مدیریت خدمات این شرکت حضور داشتند .

در این اقدام حجم زیادی از زباله های پراکنده و نخاله های رها شده در تعدادی از محلات و مناطق مختلف با همت کارکنان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان جمع آوری و به خارج از محدوده ی شهر و گود دفن زباله شهر منتقل گردید .
همچنین سطح سواره و پیاده رو های خیابان توسط کارگران زحمت کش بخش تنظیفات از غبار زدوده شد تا سیمای شهر در آستانه ی فصل بهار و فرا رسیدن نوروز و سال جدید به همت کارکنان و مشارکت صنعت نفت بهبودی بیشتری یابد .

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi