نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7648 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب: طرح «آماک» آماده بهره‌برداری است/ورود گازهای ترش و اسیدی به خط

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: طرح آماک در حال حاضر آماده بهره‌برداری است و با حضور رئیس سازمان محیط‌زیست افتتاح می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”بیژن عالیپور اظهار کرد: از امروز گاز ترش و اسیدی را به خط وارد می کنیم و از آنجا به پتروشیمی رازی ماهشهر منتقل می شود. این طرح […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: طرح آماک در حال حاضر آماده بهره‌برداری است و با حضور رئیس سازمان محیط‌زیست افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”بیژن عالیپور اظهار کرد: از امروز گاز ترش و اسیدی را به خط وارد می کنیم و از آنجا به پتروشیمی رازی ماهشهر منتقل می شود. این طرح آماده افتتاح رسمی و بهره برداری است و هر وقت رئیس سازمان محیط زیست حضور پیدا کند آن را افتتاح می کنیم.

وی در ارتباط با طرح ساخت شهرک صنایع پایین دستی پتروشیمی گفت: قرار شد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان با شرکت نفت مکاتبه کند که مقدار گاز مورد نیاز را بررسی و در نهایت در اختیار آنها قرار بدهند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تصریح کرد: همچنین قرار شده محل زمین برای ساخت شهرک صنایع پایین دستی پتروشیمی را نیز به ما اعلام کنند تا بررسی های لازم را انجام بدهیم.
عالیپور در پایان تأکید کرد: باید محل این زمین ها را به ما اعلام کنند تا مطالعات لازم را انجام دهیم که آیا قابل استفاده است یا اینکه مخازن نفت زیر آنها قرار دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi