نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7609 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پویش خرید کالای ایرانی به راه افتاد….. وزارت نفت پیشرو در حمایت از ساخت داخل

حمایت از ساخت داخل از اولویت های مهم وزارت نفت در دولت یازدهم است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: خبرگزاری جمهوری اسلامی همسو با وظایف خود و پیرو تأکیدات رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین تلاش دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری و هیئت دولت […]

  • حمایت از ساخت داخل از اولویت های مهم وزارت نفت در دولت یازدهم است.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: خبرگزاری جمهوری اسلامی همسو با وظایف خود و پیرو تأکیدات رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین تلاش دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری و هیئت دولت در این زمینه، پویش «خرید کالای ایرانی» را برای فرهنگ سازی و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های تولید داخل از هفته جاری آغاز کرده است.

    وزارت نفت همسو با اهداف اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، ساخت ١٠ قلم اصلی خانواده کالایی در صنعت نفت در داخل کشور را از اولویت های مهم خود دانسته و از اواخر سال ٩٣ در دستور کار قرار داده که تا به امروز ۵٢ قرارداد این طرح امضا و از این میزان ۴٢ قرارداد فعال شده است.

    همچنین، وزارت صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی وزارت نفت، برای حمایت از ساخت داخل، واردات اقلامی از کالاهای صنعت نفت را که توان ساخت آنها در داخل وجود دارد را ممنوع کرده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi