نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7601 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحقق وعده وزیر نفت به رییس جمهور و مردم خوزستان: فاز دوم طرح آماک در یک قدمی راه اندازی

  مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بازدید از طرح آماک، از نزدیک در جریان آخرین مرحله پیش راه اندازی فاز دوم بزرگترین طرح زیست محیطی کشور قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  مهندس عالی پور صبح امروز یکشنبه ۲۲ اسفند با حضور در جمع گروه راه اندازی طرح آماک گفت: از آنجا […]

 

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بازدید از طرح آماک، از نزدیک در جریان آخرین مرحله پیش راه اندازی فاز دوم بزرگترین طرح زیست محیطی کشور قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  مهندس عالی پور صبح امروز یکشنبه ۲۲ اسفند با حضور در جمع گروه راه اندازی طرح آماک گفت: از آنجا که این شرکت خود را موظف می داند براساس تعهد وزیر محترم نفت به مردم و ریاست محترم جمهور، فاز دوم و نهایی این طرح را قبل از پایان سال عملیاتی نموده در مدار تولید قرار دهد، کلیه تاسیسات و ماشین آلات فشارافزایی و خط لوله ویژه انتقال گاز اسیدی به طول  ۹۶ کیلومتر تکمیل و تست نهایی شده است.

وی یادآور شد: با راه اندازی فاز دوم این طرح، علاوه بر فشار افزایی و ارسال روزانه ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز به پتروشیمی رازی و تولید روزانه ۸۰۰ تن گوگرد، از سوزاندن  همین میزان گاز در روز جلوگیری می شود.

مهندس عالی پور در این بازدید ضمن دیدار با عوامل اجرایی و تیم راه اندازی، بر رعایت دقیق مقررات ایمنی تاکید کرد و یاد آور شد: اهمیت راه اندازی این واحد بسیار زیاد است اما سلامت سرمایه انسانی و صیانت از تاسیسات، در اولویت است.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi