نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7576 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با پیام مهندس عالی پور برگزار شد؛ جشن بازنشستگی ۳۸۰ نفر از کارکنان مناطق نفت خیز جنوب

با پیام مهندس عالی پور برگزار شد؛ جشن بازنشستگی ۳۸۰ نفر از کارکنان مناطق نفت خیز جنوب جشن بزرگ بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با پیام مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل این شرکت روز جمعه ۲۰ اسفند ماه در سینمای شهرک نفت اهواز برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”در این مراسم ۳۸۰ […]

با پیام مهندس عالی پور برگزار شد؛

جشن بازنشستگی ۳۸۰ نفر از کارکنان مناطق نفت خیز جنوب

جشن بزرگ بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با پیام مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل این شرکت روز جمعه ۲۰ اسفند ماه در سینمای شهرک نفت اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”در این مراسم ۳۸۰ تن از کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که طی یک سال گذشته بازنشسته شدند به همراه خانواده های آنان حضور داشتند.

مهندس عالی پور در این پیام با اشاره به اینکه سالانه در جریان عادی بازنشستگی صدها تن از نخبگان و مدیران با تجربه نفت از بدنه صنعت جدا می شوند خواستار توجه بیشتر به برنامه جانشین پروری شد.

وی عمل به مولفه های اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر بویژه در عبور از تحریم های نفتی را مهمترین ویژگی کار در مناطق نفت خیز جنوب برشمرد و تصریح کرد؛ آثار و برکات آن در قالب از سرگیری تولید حداکثری در کمترین زمان ممکن پس از برجام آشکار شد.

مهندس عالی پور با اشاره به این که در ۱۰۸سال گذشته کارکنان صنعت نفت، نسل از پی نسل، چرخ های این صنعت عظیم را به گردش درآورده اظهار داشت: این نسل یعنی نسل پنجم کارکنان صنعت نفت که امروز شاهد بازنشستگی جمع کثیری از آنان هستیم، در عبور از بحران ها و کمک به تعالی و ترقی کشور، تجربه ای شگرف و اهتمامی در خور ستایش داشته اند.

وی افزود: اطمینان داریم که نسل های آینده از یاد نخواهند برد که شما نسل پنجم کارکنان صنعت سربلند نفت، چگونه کمبود ها  و کاستی های ریز و درشت را به سر پنجه تدبیر مرتفع ساخته و در جریان از سرگیری تولید پس از برجام ، ره یکساله را یک ماهه طی نمودید و به نقش تاریخی خویش در بازپس گیری سهم از دست رفته کشور در اوپک عمل نمودید.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پایان ضمن گرامیداشت سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران، از پیشکسوتان و تلاشگران سال های پرفراز و نشیب نفت تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم حبیب ممتاز رئیس صندوق بازنشستگی منطقه ۲ صنعت نفت کشور با پاسداشت مجاهدت ها و تلاش های کارکنان خدوم صنعت نفت گفت: بازنشستگی پایان راه نیست بلکه آغاز یک مسیر جدید است که با جذابیت ها و لذت های خاص این دوران همراه است.  

 وی تلاش ها و مجاهدت های کارکنان صنعت نفت را به جهت نقش آن ها در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور بی بدیل دانشت و افزود:  باید به جای بازنشسته لغت پیشکسوت را به کار برد چرا که نباید فقط به گذشته این قشر بنگریم، بلکه باید هدفمان بهره گیری از تجارب ارزنده آنان باشد.

 وی در توصیه هایی به بازنشستگان گفت ورزش کردن، داشتن برنامه ریزی، تغذیه مناسب، و عضویت در گروه های تفریحی مختلف از جمله راهکارهایی است که سبب می شود بازنشستگان فشارهای این دوران را بهتر مدیریت کرد.

 ممتاز با بیان اینکه استان خوزستان از نظر تعداد بازنشسته رتبه دوم را پس از تهران دارا است خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده شرایط مناسبی برای بهتر کردن معیشت بازنشستگان ارجمند صنعت نفت مهیا کرده ایم و در چهار بخش اداری، رفاهی، درمانی و مددکاری اجتماعی به این قشر خدمات گسترده و متعددی ارائه می دهیم .

 وی افزود: امکان استفاده از صندوق تامین آتیه، ارائه وام های قرض الحسنه، ایثارگری و مددکاری، استفاده از زائر سرای مشهد مقدس و مجموعه تفریحی محمود آباد، یارانه سفر و تورهای گردشگری متعدد بخشی از خدمات صندوق بازنشستگی صنعت نفت است .

 تجلیل از پیشکسوتان نمونه، رونمای از تابلوی نقاشی آبرنگ سه بعدی یکی از بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همچنین اجراهای شاد و هنری توسط گروه های ممتاز کشوری از دیگر برنامه های این جشن بود.

 

امور اطلاعات و رسانه ها

روابط عمومی مناطق نفت خیزجنوب

ارسال دیدگاه

logo-samandehi