نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7501 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

موافقت وزیر نفت با تخصیص گاز مورد نیاز به صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان

وزیرنفت موافقت خود را با تزریق گازهاى همراه نفت و هرمقدار گاز که امکان تولید آن وجود داشته باشد نسبت به این پروژه بزرگ اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ,علی عسگرظاهری عبده وندعضوکمسیون انرژی و نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی خبر از اعلام حمایت وزیر نفت از صنایع پتروپالایش مسجدسلیمان داد وگفت:دردیداری […]

وزیرنفت موافقت خود را با تزریق گازهاى همراه نفت و هرمقدار گاز که امکان تولید آن وجود داشته باشد نسبت به این پروژه بزرگ اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ,علی عسگرظاهری عبده وندعضوکمسیون انرژی و نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی خبر از اعلام حمایت وزیر نفت از صنایع پتروپالایش مسجدسلیمان داد وگفت:دردیداری که به اتفاق دکترحسنوندرییس کمسیون انرژی مجلس،مدیرعامل مناطق نفتخیزجنوب ومدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان  و دکتر یوسف داودی مدیرعامل صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان با دکتر بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت صورت گرفت،ایشان ضمن اعلام حمایت از پروژه جدید پتروپالایش مسجدسلیمان موافقت خود را با تخصیص هر مقدار گاز که در منطقه عمومى شرکت نفت وگاز مسجد سلیمان تولید می شود یا امکان تولید آن وجود دارد به پتروشیمى مسجدسلیمان اعلام کرد.

نماینده مسجدسلیمان دربخش دیگری ازصحبت های خود افزود: وزیرنفت دراستاى توسعه و آبادانى مسجدسلیمان و منطقه شمال خوزستان وحمایت از اقتصاد مقاومتی موافقت خود را با تزریق گازهاى همراه نفت و هرمقدار گاز که امکان تولید آن وجود داشته باشد نسبت به این پروژه بزرگ اعلام کرد.

در این نشست مقرر شد چنانچه براى تامین گاز مورد نیاز پتروشیمى مسجدسلیمان احتیاج به توسعه میادین گاز یا نفت در منطقه عمومى مسجدسلیمان باشد شرکت صنایع پتروشیمى مسجد سلیمان نسبت به بکارگیرى شرکتهاى توسعه دهنده و سرمایه گذاراقدام نماید.

  دکتریوسف داودی مدیرعامل صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان نیز اعلام آمادگى نمود که  تحت مدیریت و نظارت مناطق نفتخیزجنوب مخازن مورد نظر را توسعه دهند.

پتروشیمی مسجدسلیمان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi