نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7489 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر نفت: ایران با تدبیر و اتکا به نیروی انسانی خود با جهان تعامل خواهد داشت

وزیر نفت گفت: ایرانی‌ها در انجام اقدامات متبحر هستند و با تدبیر و اتکا به نیروی انسانی خود می توانند به راحتی با جهان تعامل داشته باشند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مهندس بیژن زنگنه در کنگره مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب گفت: اگر به درستی رفتار کنیم و […]

وزیر نفت گفت: ایرانی‌ها در انجام اقدامات متبحر هستند و با تدبیر و اتکا به نیروی انسانی خود می توانند به راحتی با جهان تعامل داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مهندس بیژن زنگنه در کنگره مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب گفت: اگر به درستی رفتار کنیم و اساس اقتصاد ایران بر درون زایی و برون نگری باشد می توانیم قدرت عظیم منطقه در حوزه نفت را در دست داشته باشیم.

زنگنه با ارائه گزارشی از مجموعه عملکرد وزارت نفت در دولت تدبیر و امید در حوزه‌های مختلف ادامه داد: مذاکرات منطقی در تمامی عرصه ها از جمله مجامع بین المللی منجر به احقاق حق و کسب مطالبات مورد نظر می شود.

وی با تاکید بر این که مذاکره کردن اصول خاصی دارد که بر اساس آن می توان به مطالبات مورد نیاز رسید، افزود: با وجود مخالفان می توان در نقاط مشترک با یکدیگر مذاکره کرد و به تفاهم رسید.

وزیر نفت با اشاره به این که ما در مقابل کسی کوتاه نمی آییم و با منطق با دیگران مذاکره می کنیم، تصریح کرد: توسعه شبکه گاز رسانی شهری و روستایی و افزایش ظرفیت صنعت پتروشیمی از جمله اقدامات این وزارتخانه در دولت تدبیر و امید است.

کنگره مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت دو روز در تالار وحدت در حال برگزاری است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi