نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7401 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نگاهی بر عملکرد مراد کمالی مدیر ترابری مناطق نفتخیز

مهندس مراد کمالی مدیر شرکت خدمات ترابری مناطق نفتخیز جنوب از جمله مدیرانی است که این روزها با جنب و جوش و فعالیت فراوان توانسته شرکت ترابری نفت را به گواه آمار و اسناد به فعال ترین و کارآمدترین شرکت حال حاضر مناطق نفتخیز جنوب تبدیل نماید. از جمله سوابق و مسئولیت‌های وی می توان […]

مهندس مراد کمالی مدیر شرکت خدمات ترابری مناطق نفتخیز جنوب از جمله مدیرانی است که این روزها با جنب و جوش و فعالیت فراوان توانسته شرکت ترابری نفت را به گواه آمار و اسناد به فعال ترین و کارآمدترین شرکت حال حاضر مناطق نفتخیز جنوب تبدیل نماید.
از جمله سوابق و مسئولیت‌های وی می توان به مدیریت پروژه اجرایی  شرکت مهندسی سپاه فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان صنعت نفت جنوب و مشاور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ،  مسئول معاونت مهندسی و ساختمان سپاه منطقه خوزستان ،  مدیر اجرایی طرح های عمرانی سپاه منطقه خوزستان ،  عضوشورای‌فرماندهی‌سپاه خوزستا‌ن و‌عضو‌شورای‌بسیج‌مهندسین خوزستان ، رئیس مهندسی ساختار و بهره وری شرکت پیراحفاری ایران (نفت)،   مجری طرح‌خانه‌سازی (تعاونی مسکن) مهندسی وساختمان‌مناطق نفتخیزجنوب ، –  مشاور و مسئول پیگیری ویژه استاندار خوزستان،   مدیر کانون مقاومت بسیج مهندسین صنعت نفت جنوب ،  مدیر عملیات شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت ،  مدیر عامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت و …. اشاره کرد.
وی سوابق اجرایی متعدد از جمله  مسئولیت در معاونت مهندسی و ساختمان منطقه بسیج خوزستان (مهندسی رزمی- طرح اجرای و عمرانی- املاک و مستغلات- نظارت- فنی) ،   مدیر اجرایی طرحهای عمرانی منطقه مقاومت بسیج خوزستان (نمایندگی از طرف سازمان اجرایی مهندسی نیروی مقاومت بسیج کشور وزارت دفاع در زمینه نظارت و اجراء و احداث ساختمان های نواحی مقاومت سپاه شهرستان ها، حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در استان خوزستان ،   عضویت در بسیج مهندسین خوزستان و مدیریت کانون صنعت نفت ،   مجری طرح خانه سازی نفت،   مشاور ویژه استاندار و حضور فعال در همه زمینه‌ها، خصوصاً اجرایی و  مسئولیت های مختلف در زمینه برگزاری همایش علمی، ورزشی و فرهنگی و … دارد.
مراد کمالی با چنین رزومه ی پرکاری در تکریم پرسنل و احترام به نیروهای ترابری نیز عالی عمل کرده و با برگزاری مراسمات مختلف به تقدیر و تشکر از زیرمجموعه ی خود پرداخته و این امر خود سبب ایجاد انگیزش و نیز افزایش احساس کرامت انسانی در پرسنل علی الخصوص نیروهای قراردادی و پیمانکاری گردیده است.
وی این روزها با حضور به عنوان مسئول بسیج مهندسین استان به این جایگاه نیز تحرک و جانی دوباره بخشیده است و برگزاری روز بسیج مهندسین به بهترین و باشکوه ترین نحو ممکن نشان از روزهای خوش آینده برای این حوزه گردیده است. امروز مدیرانی چون مهندس مراد کمالی نشان داده اند که می شود هم در سنگر جبهه و جنگ و هم در سنگر اجرا و تولید تاثیر گزار و موفق بود
مهندس مراد کمالی در زمان تحریم ها نیز با تلاش و پشتکار ویژه برگ زرین دیگری از ممارست جهادی در سنگر ترابری نفت از خود به جای گذاشت و با ابتکار نیروهای متخصص و متعهد شرکت ترابری بارها ادوات و ماشین آلات مورد نیاز نفت را که در لیست تحریم ها قرار داشته؛ساخته و باعث خودکفایی و بی نیازی به نمونه های خارجی محصولات گردیدند. برای این مدیر کارآمد و متخصص آرزوی موفقیت و سربلندی در سنگر خدمت و تلاش می نماییم .
ارسال دیدگاه

logo-samandehi