نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7396 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسنوند خبرداد: مذاکرات و رایزنی های ایران و چند کشور برای تشکیل اوپک دوم نفتی/ اوپک نفتی ۲ کاملا تخصصی است

  رییس کمیسیون انرژی مجلس،از مذاکرات و بررسی ها بین ایران و چند کشور نفتی دیگر برای تشکیل اوپک دوم نفتی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” فریدون حسنوند :،از مذاکرات و بررسی ها بین ایران و چند کشور نفتی دیگر برای تشکیل “اوپک دوم نفتی” خبر داد. نماینده مردم اندیمشک درمجلس شورای اسلامی،افزود:ایران […]

 
رییس کمیسیون انرژی مجلس،از مذاکرات و بررسی ها بین ایران و چند کشور نفتی دیگر برای تشکیل اوپک دوم نفتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” فریدون حسنوند :،از مذاکرات و بررسی ها بین ایران و چند کشور نفتی دیگر برای تشکیل “اوپک دوم نفتی” خبر داد.

نماینده مردم اندیمشک درمجلس شورای اسلامی،افزود:ایران و چند کشور دیگر نفتی برای تثبیت قیمت نفت و مقابله با کارشکنی برخی کشورها در بازار نفت در حال رایزنی و مذاکره برای تشکیل اوپک دوم نفتی هستند.

اوپک دوم نفتی خارج از عرف سیاسی است

حسنوند بابیان اینکه ایران،روسیه و چندکشور دیگرنفتی با تولیدات خود توانایی تشکیل اوپک دوم نفتی را دارند،ادامه داد:ایران،روسیه و چند کشور دیگر نفتی می توانند براساس برنامه ریزی های اصولی و دقیق و همکاری های مشترک خارج ازبرخی عرف های سیاسی در دنیا به صورت تخصصی به موضوع نفت بپردازند.

ایران،روسیه و چندکشور دیگر نفتی توانایی تشکیل اوپک دوم نفتی را دارند

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:این چند کشور می توانند از ظرفیت های خود برای توسعه کشورهای خود استفاده کنند، لذا مذاکرات و جلسات مختلفی بین ایران و چند کشور دیگر صورت گرفته که با پیگیری ها نتایج آن متعاقبا اعلام می شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi