نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7364 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۹:۳۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به کوشش تلاشگران ملی حفاری در سال جاری تحقق یافت …..حفر و تکمیل ۴۹ حلقه چاه نفت و گاز ۷۴۰ روز زودتر از برنامه

    مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران گفت: به کوشش کارکنان تلاشگر این شرکت ، حفاری و تکمیل ۴۹ حلقه چاه های نفت و گاز در سال جاری زودتر از برنامه های تعیین شده از سوی شرکت های متقاضی تحقق یافت .  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ناصر قلی پور در توضیح […]

 

 

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران گفت: به کوشش کارکنان تلاشگر این شرکت ، حفاری و تکمیل ۴۹ حلقه چاه های نفت و گاز در سال جاری زودتر از برنامه های تعیین شده از سوی شرکت های متقاضی تحقق یافت .

 به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ناصر قلی پور در توضیح بیشتر در این باره افزود: کارکنان بخش های عملیاتی و پشتیبانی شرکت در این مدت موفق شدند عملیات حفر و تکمیل این چاه ها را ۷۴۰ روز پیش از موعد تعریف شده به اتمام برسانند .

 وی با بیان اینکه این جلوافتادگی مربوط به چاه های توسعه ای ، توصیفی و تعمیری بوده است، اظهار کرد: در مدت پیش گفته در عملیات حفاری و تکمیل ۱۱ حلقه چاه توسعه ای ۷۴ روز و سه حلقه چاه توصیفی (ارزیابی) ۴۶ روز جلو افتادگی در اجرا داشتیم .

 قلی پور گفت: بیشترین جلوافتادگی در تحقق برنامه ها مربوط به چاه های تعمیری است که در این ارتباط مراحل تعمیر و تکمیل ۳۵ حلقه چاه نفت و گاز ۶۲۰ روز پیش از زمان در نظر گرفته شده از سوی شرکت های بهره بردار به پایان رسید .

 مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران افزود: بررسی ها نشان می دهد که تعامل میان متخصصان و کارشناسان شرکت های متقاضی و این شرکت تاثیر بسزایی در حصول این موفقیت داشته است .

 وی تصریح کرد: در همین حال همدلی، هماهنگی و هم افزایی میان کارکنان مدیریت های عملیاتی، فنی تخصصی، پشتیبانی و ستادی، تلاش مضاعف و کاربست تجربیات گرانسنگ و دانش فنی نیروها در کسب این توفیق نقش اساسی دارد .

 قلی پور گفت: از ویژگی های ملی حفاری در این راستا توان بالای کارکنان شرکت در ارائه همزمان عملیات حفاری و خدمات یکپارچه فنی مهندسی است که یکی از مزیت های منحصر بفرد در بین شرکت های فعال در عرصه صنعت حفاری قلمداد می شود .

 مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران افزود: به روال معمول خدمات فنی، ویژه و سیمان و انگیزش چاه که مشتمل بر بیش از ۲۰ نوع عملیات تخصصی است در کشورهای صاحب این تکنولوژی از سوی شرکت های متعدد ارائه می گردد .

 وی در پیوند با این مطلب اظهار کرد: این در شرایطی است که شرکت ملی حفاری ایران با بهره گیری از ۷۴ دستگاه حفاری خشکی و دریایی و تجهیزات و امکانات خدمات فنی با برخورداری از افزون بر ۱۷ هزار نیروی کارآمد بخش عمده ای از مجموعه خدمات مرتبط به این صنعت راهبردی را به صنعت نفت و شرکت های بخش خصوصی حفاری در کشور ارائه می دهد .

 قلی پور گفت: این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت حفاری در ایران برنامه های مدونی در زمینه شتاب بخشی به اجرای پروژه های حفاری، کار بر اساس برنامه تعریف شده و همچنین پرورش نیروهای متخصص و آگاه به دانش روز در این عرصه دارد تا بتواند خدمات خود را به نحو مطلوب ارائه نماید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi