نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7358 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار:«من برای منافع استانم (و نه منافع خودم !) لازم بشود خواهش !!! هم می کنم

  نشست هم اندیشی دولت و دانشگاه برای رفع مشکلات زیست محیطی استان با حضور استاندار خوزستان، رییس کانون نخبگان و تنی چند از استادان دانشگاه چمران در سالن همایش دانشکده علوم این دانشگاه برگزار شد. 🔵بخش هایی از سخنان استاندار: 🔻خوشحالم که دانشگاه به جز مسایل سیاسی، وارد مسایل اجتماعی و دغدغه های زیست […]

 

نشست هم اندیشی دولت و دانشگاه برای رفع مشکلات زیست محیطی استان با حضور استاندار خوزستان، رییس کانون نخبگان و تنی چند از استادان دانشگاه چمران در سالن همایش دانشکده علوم این دانشگاه برگزار شد.

🔵بخش هایی از سخنان استاندار:

🔻خوشحالم که دانشگاه به جز مسایل سیاسی، وارد مسایل اجتماعی و دغدغه های زیست محیطی شده اما گله مندم که هنوز هم نگاه سیاسی نسبت به موضوعات اجتماعی خارج نشده است.
🔻در سال های نخست بحران گرد و خاک، روزهای آلوده کمتر بوده اما در سال گذشته روزهایی که میزان آلودگی شان به ۱۰هزار میکروموس می رسد افزایش یافت است.

🔻باید انتقادها و تشویق ها از روی عدل و راستی باشد و کسانی سعی در قلب واقعیت نکنند ؛ مصداق شجره ی طیبه ای که امام (ره ) فرمودند ؛ باشند ….
🔻قصد تخریب و بازگشت به گذشته را ندارم اما دانشجویان باید از خودشان بپرسند فولاد خوزستان در زمان کدام دولت به قیمت ۱۸۰۰ میلیارد تومان فروخته شد و چرا پول آن از جمله ۴۰۰ میلیارد تومان صرف احداث جاده قزوین الموت ، ۲۰۰ میلیارد برای شهر پرند و ۲۰۰ میلیارد برای ساخت راه های روستایی شد. این دوستان در ان زمان چگونه توانستند سکوت کنند و از حق خوزستان دفاع نکنند ؟ کدام قسمت از این پول صرف منافع استان خوزستان شد ؟؟ ایا قیمت واقعی فولاد خوزستان ۱۸۰۰ میلیارد تومان بوده است ؟؟
🔻در زمان کدام دولت طرح انتقال آب بهشت آباد و طرح انتقال ۶۰۰ میلیون متر مکعب از رودخانه زهره ی بحران زده تصویب شد. آیا جز این است که هورالعظیم در زمان دولت قبل خشک شد و از میان آن جاده ها را عبور دادند که هرگز قابل بازگشت نیست؟؟؟
🔻از یاد نبریم که در دولت تدبیر و امید برای نخستین بار حق آبه ی تالاب و رودخانه ها تصویب شده است. من هم به نوبه ی خود مخالف انتقال آب رودخانه های استان هستم و سعی ام این است که در این زمینه، در جهت منافع خوزستان گام بردارم.

🔻مطالبه گری حق خوزستانی ها به ویژه دانشجویان است و اگر بناست توزیع درآمدی باشد، نخست به خود خوزستان رواست.
🔻 برای منافع استانم از هیچ کوششی فروگذار نمی کنم ؛ چه با صحبت کردن ؛ بحث و مجادله ؛ و حتی خواهش کردن … و دست تمام کسانی که برای منفعت خوزستان تلاش می کنند را می بوسم. گرچه عده ای با جار و جنجال و هیاهو شروع کردند اما نفعی هم برای استان نداشت ؛ وامروز توانسته ایم اعتبارات خوبی برای حل معضلات استان بگیریم .

🔻در این دولت ؛ بودجه چند میلیون دلاری به خوزستان اختصاص یافته است که کم نظیر بوده.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi