نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7342 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خبر داد: تحقق ۹۹ درصدی برنامه تولید مناطق نفتخیز جنوب

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: تولید نفت خام این شرکت در ۱۱ ماهه سال جاری به میزان ۹۹ درصد برنامه ابلاغی شرکت ملی نفت ایران محقق شده است به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :، بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت بهره […]

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: تولید نفت خام این شرکت در ۱۱ ماهه سال جاری به میزان ۹۹ درصد برنامه ابلاغی شرکت ملی نفت ایران محقق شده است

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :، بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، با اعلام این خبر اظهار کرد: با وجود برخی مشکلات ناشی از پدیده ریزگردها، قطع برق و اعمال کاهش تکلیفی، این حد نصاب موفقیت آمیز ارزیابی می شود.

وی با تمجید از تلاش شبانه روزی مدیران و نیروهای شاغل در ستاد و شرکت های عملیاتی این شرکت اظهار امیدواری کرد، روند تحقق برنامه در ماه پایانی سال نیز رو به بهبود باشد.

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به ضرورت اعمال دستور العمل های ایمنی، سلامت کارکنان و صیانت از تاسیسات و زیر ساخت های تولید را اولویت اول این شرکت برشمرد و بر ادامه پروژه های مرتبط با ایمن سازی تاسیسات و زیرساخت های تولید بویژه برنامه ضخامت سنجی خطوط لوله و مخازن تاکید کرد.

عالی پور با اشاره به سهم ۲۰ درصدی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از تولید نفت خام مناطق نفتخیزجنوب، یاد آور شد: با توجه به طول عمر میادین تحت پوشش، بخش اعظم این تولید نتیجه اجرای برنامه های موفق تزریق گاز و اعمال سازو کارهای تولید صیانتی پس از انقلاب اسلامی است.

 وی با اشاره به برنامه جامع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در زمینه پایداری تولید، افزایش ظرفیت فرآورش از طریق تکمیل پروژه های نمکزدایی، جمع آوری و تزریق گاز را مهم ارزیابی و تاکید کرد: توسعه و نوسازی واحدهای نمکزدایی و افزایش امکان تزریق گاز، ما را تا حدودی از حفاری چاه های جدید بی نیاز می سازد.

در ادامه این جلسه مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با ارائه گزارش عملکرد این شرکت را در یازده ماهه سال جاری، تشریح کرد.

جهانگیر پورهنگ با اشاره به تحقق بیش از ۹۷ درصدی اهداف برنامه تولید در این شرکت گفت: طی ۱۱ ماه گذشته تولید گاز از مخزن خامی مارون نیز به میزان ۱۱۰/۳۶ درصد محقق شده است.

وی همچنین از افزایش ۲۳ درصد استحصال نفت با استفاده از دستگاه های فراورش و تفکیک گر سیار نفت خبر داد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi