نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7335 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازسازی تریلر حامل تجهیزات دکل ۱۰۶ توسط کارکنان مدیریت ترابری و پشتیبانی تولید

به همت کارکنان مدیریت ترابری و پشتیبانی تولید، تریلر و فلور دکل حفاری ۱۰۶ پیراحفاری بازسازی و بهینه سازی شد.  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، این تریلر با انجام تغییرات در سیستم­های تعلیق، ترمز، روشنایی و اکسل­ ها بهینه سازی و اصلاحات لازم بر روی آن انجام گردید. با توجه به قدیمی بودن این […]

به همت کارکنان مدیریت ترابری و پشتیبانی تولید، تریلر و فلور دکل حفاری ۱۰۶ پیراحفاری بازسازی و بهینه سازی شد.

 به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، این تریلر با انجام تغییرات در سیستم­های تعلیق، ترمز، روشنایی و اکسل­ ها بهینه سازی و اصلاحات لازم بر روی آن انجام گردید.

با توجه به قدیمی بودن این تریلرها، عمر بالای عملیاتیتردد در جاده­های صعب العبور و کوهستانی، و ضعف­های موجود در انواع سیستم­های فنی فعلی، کارشناسان این مدیریت تصمیم به اصلاح و بهینه سازی این دستگاه­ها نموده تا ضمن بالابردن ضریب ایمنی از توقف های اضطراری نیز کاسته شود.

 از جمله تغییرات صورت گرفته در این خصوص می­توان به اصلاح و تقویت سیستم ترمز، تغییر سیستم تعلیق محور اول از فنر شمشی به بالنی، نصب لوله های سراسری در طول شاسی جهت حفاظت از لوله های باد و سیم­های برق، تعویض ورق صفحه کینگ پین، طراحی و نصب حفاظ برای سیستم روشنایی، راه اندازی سیستم فرمان پذیری محورها، تغییر در پیچ های چرخ وکاسه نمدها و تعویض کلیه لاستیک­ها از نوع بایاس به رادیال اشاره نمود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi