نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7321 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۸:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سخنرانی و نشست علمی مدیرعامل شرکت حفاری شمال در دانشکده نفت دانشگاه آزاد اسلامی

نشست علمی، فرهنگی جایگاه صنعت حفاری در ایران و اقتصاد مقاومتی با سخنرانی حمید رضا گلپایگانی در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: حمید رضا گلپایگانی در نشست علمی، فرهنگی “جایگاه صنعت حفاری در ایران و اقتصاد مقاومتی” که به دعوت دکتر امام زاده، رئیس دانشکده نفت واحد علوم وتحقیقات دانشگاه […]

سخنرانی و نشست علمی مدیرعامل شرکت حفاری شمال در دانشکده نفت دانشگاه آزاد اسلامی

نشست علمی، فرهنگی جایگاه صنعت حفاری در ایران و اقتصاد مقاومتی با سخنرانی حمید رضا گلپایگانی در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: حمید رضا گلپایگانی در نشست علمی، فرهنگی “جایگاه صنعت حفاری در ایران و اقتصاد مقاومتی” که به دعوت دکتر امام زاده، رئیس دانشکده نفت واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی صورت پذیرفت جهت ایراد سخنرانی حضور بهم رسانید.
در این سخنرانی که با استقبال جمعی کثیری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد وکارشناسی رشته نفت با گرایش های مخازن و حفاری برگزار شد، وی با اشاره به محیط وامکانات مناسب حال حاضر آموزش کشور عنوان کرد، ۳۰ سال پیش ما در شرایط کاملاً متمایز به تحصیل پرداختیم ولی شرایط مناسب امروزی کاملاً آماده و متفاوت است.
گلپایگانی همچنین با ذکر تاریخچه و روند شکل گیری جایگاه کنونی صنعت نفت و صنعت حفاری کشور، نکات کلیدی رشد و توسعه و جهت گیری این صنعت را در قالب گزارشی علمی برای دانشجویان تشریح کرد و از آنان خواست قدر این جایگاه را بدانند و در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام اقتصاد مقاومتی مزین شده است با تلاش وجدیت وپشتکار مضاعف نسبت به ارتقاء وکسب سطح علمی کشور همت گمارند. در خاتمه این نشست علمی جلسه پرسش و پاسخ نیز برگزار شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi