نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7290 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با محوریت طرح‎های توسعه فناورانه ٩ میدان نفتی…. کنفرانس ملی توسعه میدان‌های نفت و گاز برگزار می‎شود

دومین کنفرانس ملی توسعه میدان‌های نفت و گاز با محوریت بررسی طرح‌های توسعه فناورانه ٩ میدان نفتی، ١۶ اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، در این کنفرانس سه نشست تخصصی با عناوین «نقشه راه اجرایی یک طرح میدانی ازدیاد برداشت با رویکرد انتقال تکنولوژی»، «بررسی موردی شیوه […]

دومین کنفرانس ملی توسعه میدان‌های نفت و گاز با محوریت بررسی طرح‌های توسعه فناورانه ٩ میدان نفتی، ١۶ اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، در این کنفرانس سه نشست تخصصی با عناوین «نقشه راه اجرایی یک طرح میدانی ازدیاد برداشت با رویکرد انتقال تکنولوژی»، «بررسی موردی شیوه اجرای قراردادهای جدید» و «نقش محوری خلق و انتقال تکنولوژی در اجرای طرح های میدان محور« برگزار می شود.

در بخش علمی این کنفرانس، مجموعه‎ای از فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی دانشجویان دکتری در زمینه ازدیاد برداشت از مخازن نفت و گاز به صورت پوستر ارائه خواهد شد. بخش نمایشگاهی این کنفرانس نیز به ارائه دستاوردها و محصولات دانشگاه ها و مراکز پژوهشی حاضر در کنفرانس، شرکت های اکتشاف و تولید مورد تایید وزارت نفت و شرکت‎های خارجی همکار اختصاص داده شده است.

بر اساس این گزارش، رئیس شرکت ملی نفت فیلیپین، نماینده کنسرسیوم نفتی PERGAS و نماینده شرکت IFP فرانسه، مهمانان خارجی شرکت کننده در این کنفرانس خواهند بود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi