نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7284 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران: ریسک‌های موجود در جزیره خارگ شناسایی می‌شود

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: ریسک‌های موجود در جزیره خارگ شناسایی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سید پیروز موسوی اظهار کرد: جزیره خارگ به دلیل تمرکز شرکت‌های عظیم نفتی و پتروشیمی از آسیب‌پذیری مختلفی و خاص برخوردار است که دفتر فرماندهی پدافند غیرعامل در جزیره خارگ با تشکیل کارگروهی مختلف در حوزه های […]

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: ریسک‌های موجود در جزیره خارگ شناسایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سید پیروز موسوی اظهار کرد: جزیره خارگ به دلیل تمرکز شرکت‌های عظیم نفتی و پتروشیمی از آسیب‌پذیری مختلفی و خاص برخوردار است که دفتر فرماندهی پدافند غیرعامل در جزیره خارگ با تشکیل کارگروهی مختلف در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی در حال بررسی و به‎روز رسانی ریسک‌های موجود در جزیره مهم و حیاتی خارگ است.

وی افزود: مراحل شناسایی ریسک‌ها در مناطق حساس و صنعتی در جزیره توسط ادارات اچ‌اس‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های مستقر در جزیره خارگ شناسایی شده و یک طرح جامع به‌زودی تدوین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به مهم بودن نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در صنایع بالادست به‌ویژه تولید و صادرات مواد و میعانات گازی و نفتی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حال شناسایی نقاط ضعف نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در زیرساخت‌های حیاتی جزیره خارگ هستیم که طرح به‌زودی اجرایی و بهره‌برداری خواهد شد.

موسوی یادآور شد: از زمان راه‌اندازی فرماندهی پدافند غیرعامل در جزیره خارگ فاز مطالعاتی این پروژه عظیم آغاز شده است و در برخی از موضوعات مهم و حیاتی به دلیل حساسیت‌های موجود بررسی‌های دقیق و جامعی صورت گرفته است و امیدواریم در ماه‌های آتی شاهد فاز اجرایی اقدامات شویم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi