نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7240 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان: ۲ هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار در سفر رییس جمهور به خوزستان اختصاص یافت

    به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: 🔹غلامرضا شریعتی گفت: در سفر یک روزه رئیس جمهوری به خوزستان ۲هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار به این استان اختصاص یافت. 🔹در روزهای آینده اعتباری از محل خزانه در اختیار دستگاه های اجرایی این استان قرار می گیرد تا در بخش های مختلف و اولویت دار هزینه […]

 

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو:

🔹غلامرضا شریعتی گفت: در سفر یک روزه رئیس جمهوری به خوزستان ۲هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار به این استان اختصاص یافت.

🔹در روزهای آینده اعتباری از محل خزانه در اختیار دستگاه های اجرایی این استان قرار می گیرد تا در بخش های مختلف و اولویت دار هزینه شود.

🔹تعدادی از طرح ها و پروژه ها در سطح استان خوزستان از جمله شهرستان اندیمشک از محل اعتبارات اختصاص یافته از سوی رئیس جمهوری تکمیل می شوند.

🔹در سفر دکتر نوبخت به خوزستان تکمیل یک سری از پروژه های نیمه تمام بررسی شده و تصمیم لازم اتخاذ شد.

🔹پیگیری سه دستور مهم رییس جمهوری در سفر دکتر نوبخت به خوزستان از اهم برنامه های این سفر بود.
🔹پروژه آب و فاضلاب استان خوزستان با اعتباری بالغ بر ۷۰هزار میلیارد ریال از جمله مصوبات سفر رئیس جمهوری با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اهواز بررسی شده و منابع مالی این طرح مشخص شد.

🔹نشستی به همین منظور برای بررسی ابعاد این طرح در تهران نیز برگزار خواهد شد.

🔹اجرای فاز دوم طرح ۵۵۰هزار هکتاری استان خوزستان نیز با حضور دکتر نوبخت مورد تائید قرار گرفت که فاز دوم این طرح شامل آماده سازی ۲۳۸ هزار هکتار زمین در این استان است.

🔹بررسی شرایط ریزگردها یکی دیگر از اهداف سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان خوزستان بود و۳۰۰میلیارد ریال اعتبار برای این طرح در گام نخست اختصاص یافت ضمن اینکه سال آینده نیز اعتبارات خوبی برای این معضل پیش بینی شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi