نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7178 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در جشنواره مولفه‎های اجتماعی موثر بر سلامت…. نفت حائز رتبه برتر در پاسخگویی اجتماعی حوزه سلامت شد

  شرکت ملی نفت ایران در جشنواره «مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت» به عنوان شرکت برتر در حوزه مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” در جشنواره مولفه‌های اجتماعی موثر بر سلامت که امروز (هشتم اسفندماه) با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، شرکت […]

 

  • شرکت ملی نفت ایران در جشنواره «مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت» به عنوان شرکت برتر در حوزه مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت معرفی شد.

  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” در جشنواره مولفه‌های اجتماعی موثر بر سلامت که امروز (هشتم اسفندماه) با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، شرکت ملی نفت ایران به عنوان یکی از شرکت‎های برتر در این حوزه معرفی و تندیس جشنواره به محسن امیریان، مدیر عمران مناطق نفتخیز این شرکت اعطا شد.

    بر اساس این گزارش، این جشنواره با هدف توسعه مسئولیت‌های اقتصادی، مسئولیت‎های قانونی و التزام اجتماعی، توسعه ابعاد اخلاقی مسئولیت‎های اجتماعی و توسعه عمومی و ملی مسئولیت‎های اجتماعی نهادها و سازمان‎ها برای سلامت کشور برگزار می شود.

    در این جشنواره، محورهای دانش، تعهد، مسئولیت پذیری، پاسخگویی، تحقیق و اقدام به عنوان محورهای نشانگر مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی و ایفای نقش در ایجاد محیط‎های ارتقادهنده سلامت به منظور ارزیابی نشان مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی بررسی شده است.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi