نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7151 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۰:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور فعال شرکت ملی حفاری ایران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

    شرکت ملی حفاری ایران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که از روز جمعه (۶ اسفندماه) در تهران آغاز بکار کرد، حضوری فعال دارد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” رئیس محیط زیست مدیریت HSE شرکت در این باره گفت: در این نمایشگاه شرکت های داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای خود در […]

 

 

شرکت ملی حفاری ایران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که از روز جمعه (۶ اسفندماه) در تهران آغاز بکار کرد، حضوری فعال دارد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” رئیس محیط زیست مدیریت HSE شرکت در این باره گفت: در این نمایشگاه شرکت های داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای خود در عرصه فناوری  و تجهیزات زیست محیطی، انرژی‌‌های پاک، بازیافت، تصفیه و بهینه ‌سازی مصرف انرژی، پایش آلودگی هوا، آب و پسآب و  تجهیزات آزمایشگاهی را به نمایش گذاشته اند.

مریم حمیداوی افزود: این نمایشگاه در فضایی افزون بر ۲۲ هزار متر مربع در پنج سالن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است.

وی با بیان اینکه اظهار کرد: غرفه شرکت ملی حفاری ایران در سالن B-44 طبقه فوقانی که به شرکت ملی نفت ایران اختصاص یافته است، قرار دارد.

حمیداوی گفت: در غرفه ملی حفاری عملکرد شرکت در بخش های مختلف از جمله محیط زیست و اقدامات به عمل آمده در اجرای طرح های زیست محیطی و مدیریت پسماند ارائه شده است و کارشناشان مربوطه پاسخگوی پرسش های بازدیدکنندگان می باشد.

رئیس محیط زیست مدیریت HSE شرکت افزود: نهمین نمایشگاه بین المللی «انرژی های نو، تجدید پذیر، بهره وری وصرفه جویی» نیز درکنار این نمایشگاه درسالن های ۶ و ۷ برگزار گردیده است.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با حضور وزیر امور خارجه، معاون حقوقی رئیس جمهوری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون دبیرکل و رئیس برنامه محیط زیست سازمان ملل و تعدادی از مقامات محیط زیست از ایتالیا، آلمان، اتحادیه اروپا، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی کشور ، مدیران و صاحبان صنایع، شرکت ها، هنرمندان و شماری از تشکل های محیط زیستی برپا شده است.

این نمایشگاه با حضور ۳۰۰ شرکت داخلی و ۲۰ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، کره جنوبی، انگلیس، هلند، ایتالیا، دانمارک، چین، سوئد، فنلاند، نیوزلند، فرانسه، ژاپن، روسیه، نروژ و اتریش برگزار و تا روز دوشنبه هفته جاری همه روزه ازساعت ۸ و ۳۰ دقیقه الی ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به مسائل زیست محیطی می باشد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi