نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7110 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۹:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری همایش روز ملی مهندس در مناطق نفتخیزجنوب

به همت مهندس مراد کمالی مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان و روز ملی مهندس و بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، آیین تجلیل از مهندسین بسیجی اسوه در مناطق نفتخیزجنوب برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این آیین سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان طی سخنانی به مقوله اقتدار ملی […]

به همت مهندس مراد کمالی مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان و روز ملی مهندس و بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، آیین تجلیل از مهندسین بسیجی اسوه در مناطق نفتخیزجنوب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این آیین سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان طی سخنانی به مقوله اقتدار ملی اشاره کرد و اظهار داشت:اقتدار ملی واژه آشنایی است که برای آحاد مردم ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است و اقتدار ملی ما باید به گونه ای باشد که بتواند در عرصه بین المللی خود را نشان دهد و رقبای خود را به طور کامل بشناسیم.

وی در ادامه با بیان اینکه تفکر بسیجی فرصت ساز است

یادآورشد:بسیجیان مهندس در جنگ تحمیلی با کمترین امکانات در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و  بر اهداف و اندیشه های شوم ایادی استکبار خط بطلان کشیدند.

 

IMG_7939

 

همچنین در این همایش مهندس مراد کمالی مسئول سازمان بسیج مهندسی صنعت و معدن سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان نیز طی سخنانی با بیان اینکه ۱۲ ناحیه کانون صنعت درسطح استان مشغول فعالیت هستند اظهار داشت: هم اکنون ۶۵۵۴ نفر تحت پوشش بسیج مهندسین صنعتی هستند که در صدد هستیم این تعداد را، به ۱۲ هزار نفر برسانیم.

وی همچنین با بیان اینکه برگزاری این نشست در راستای آگاه سازی مهندسین بسیجی است یادآورشد:همه ما باید با کمک به صنعت، در راستای رفع مشکلات و شکوفایی ایران اسلامی گام برداریم.

شایان ذکر است؛ در پایان این مراسم از ۱۵ نفر از مهندسین بسیجی با اهدای لوح و هدایا تقدیر شد

این روزها در حالی  که بسیاری از مدیران ایستایی و سکون را پیشه ی خود کرده اند مهندس مراد کمالی با تلاش و پشتکاری مثال زدنی؛نشان داده که مدیریت تنها پشت میز نشینی و عتاب و خطاب نیست و یک مدیر باید المان های بسیاری را برای پیشگامی و پیشرو بودن دارا باشد؛ در نظرسنجی که از پرسنل زحمتکش شرکت ترابری نفت انجام دادیم…لقب فعال ترین مدیر نفت شایسته این مدیر بااخلاق و بسیجی مخلص است

IMG_7938

 

شایان دکر است مهندس مراد کمالی از فرماندهان جبهه و جنگ و نیز بسیجیان مخلص و راستین انقلاب است که در حال حاضر در سنگر مدیریت شرکت ترابری نفت جنوب مشغول به خدمت است

بی گمان از این مدیر توانمند در آینده بیشتر خواهیم شنید

ارسال دیدگاه

logo-samandehi