نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7025 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر نیرو خبر داد: راهکار وزارت نیرو برای جلوگیری از قطع آب اهواز

وزیر نیرو گفت: منبع گازوئیل در تصفیه خانه اهواز نصب می شود تا قطعی برق در این تصفیه خانه به صفر برسد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” حمیدر ضا چیت چیان پیش از ظهر امروز در حاشیه حضور رئیس جمهور در تصفیه خانه شماره ۲ اهواز اظهار کرد: تصفیه خانه شماره ۲ اهواز ۵۷ […]

حمید چیت چیان

وزیر نیرو گفت: منبع گازوئیل در تصفیه خانه اهواز نصب می شود تا قطعی برق در این تصفیه خانه به صفر برسد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” حمیدر ضا چیت چیان پیش از ظهر امروز در حاشیه حضور رئیس جمهور در تصفیه خانه شماره ۲ اهواز اظهار کرد: تصفیه خانه شماره ۲ اهواز ۵۷ درصد آب شرب اهواز و تصفیه خانه شماره یک بیش از ۲۳ درصد  ازآب شرب اهواز را تامین می کنند.

وی افزود: یک هزار و ۳۴۵ دیزل ژنراتور در کشور داریم که ۶۵ تای آن در خوزستان است. ما حدود ۲۰ دستگاه دیزل ژنراتور در این دو تصفیه خانه نصب کردیم. حداقل باید ۳۰ درصد ظرفیت ژنراتور برای آب شرب داشته باشیم که فقط برای اب خام در اهواز داشتیم.

چیت چیان بیان کرد: درتصفیه خانه شماره دو، ۸ دستگاه دیزل  نصب  شدن و چهار پمپ را تامین می کند در بقبه تصفیه خانه ها ۱۰۰ درصد برق ذخیره تامین شد. در حال حاضر ۷ و ۸ کیلو وات ظرفیت دیزل ژنراتور نصب کردیم. در تصفیه خانه ها منبع گازوئیل  نصب می کنم.

وزیر نیرو بیانم کرد: ژنراتورهای جدید  با سرمایه گذاری بخش خصوصی با سوخت گاز  قرار است در اهواز نصب شوند که اگر مشکل برق در اهواز به وجود آمد برق تولیدی نیروگاه را به خط برق بفروشند.
چیت چیان تاکید کرد: تاکید رئیس جمهور بر اینکه باید این ظرفیت ذخیره از قبل نصب می شد تا این مشکلات به وجود نمی آمد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi