نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7019 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۹:۱۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گسترش همکاری‎های نفتی تهران – مسکو ….صادرات نفت ایران به روسیه به‎زودی آغاز می‎شود

وزیر نفت از گسترش همکاری‎های نفتی ایران و روسیه خبر داد و گفت: ظرف دو هفته آینده و با امضای توافقنامه ای روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت خام به روسیه صادر خواهیم کرد. به گزارش ،پایگاه خبری اهوازنو” مهندس بیژن زنگنه  پس از دیدار با الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه، اعلام کرد: دو کشور به […]

وزیر نفت از گسترش همکاری‎های نفتی ایران و روسیه خبر داد و گفت: ظرف دو هفته آینده و با امضای توافقنامه ای روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت خام به روسیه صادر خواهیم کرد.

به گزارش ،پایگاه خبری اهوازنو” مهندس بیژن زنگنه  پس از دیدار با الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه، اعلام کرد: دو کشور به زودی برای آغاز صادرات نفت ایران به روسیه توافقنامه‌ای امضا می کنند.

به گفته زنگنه، بر اساس این توافقنامه که ظرف دو هفته آینده نهایی می شود، روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت خام ایران به روسیه تحویل و به مقاصدی که این کشور اعلام می کند، صادر خواهد شد.

وزیر نفت افزود: ۵۰ درصد از ارزش محموله های صادراتی یاد شده، در موعدهای مشخص به صورت نقد به ایران پرداخت می شود و بقیه آن نیز برای تأمین مالی واردات کالاهای روسی مورد نیاز ایران، هزینه خواهد شد.

زنگنه همچنین با قدردانی از نقش سازنده روسیه در توافق تاریخی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، گفت: روسیه عضو کمیته وزارتی نظارت بر اجرای برنامه کاهش تولید از جانب کشورهای غیر عضو اوپک به شمار می ‎آید که به نوبه خود متعهد است روزانه ۳۰۰ هزار بشکه از تولید خود بکاهد.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi