نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7014 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سکوی فاز ۱۷ پارس جنوبی با ثبت رکوردی جدید راه‌اندازی شد

  با انجام عملیات راه‌اندازی در مدت ۲۶ روز و با توجه به شرایط بد آب و هوایی در یک ماه گذشته، سکوی۵٠٠ میلیون فوت مکعبی B۱۷ با ثبت رکوردی جدید به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سرپرست طرح توسعه فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی با اعلام خبر روشن شدن مشعل این سازه […]

 

با انجام عملیات راه‌اندازی در مدت ۲۶ روز و با توجه به شرایط بد آب و هوایی در یک ماه گذشته، سکوی۵٠٠ میلیون فوت مکعبی B۱۷ با ثبت رکوردی جدید به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سرپرست طرح توسعه فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی با اعلام خبر روشن شدن مشعل این سازه گفت: عملیات راه اندازی سکوی ۱۷B هشتم بهمن ماه آغاز شد و با ثبت یک رکورد بی سابقه در طول ۲۶ روز به بهره‌برداری رسید؛ این در حالی است که این عملیات با توجه به شرایط جوی، محدودیت رفت و آمد کارکنان و … به بیش از دو ماه زمان نیاز داشته است.

محمدرضا چلیپا در خصوص سکوی ۱۷B اضافه کرد: سکوی ۲۳۰۰ تنی ۱۷B در مجموع با ۹.۴۲۳.۲۲۶ نفر ساعت کار و ٧۵ درصد ایرانی سازی در EPC قرارداد به منظور افزایش تولید روزانه ۵٠٠ میلیون فوت مکعب گاز طبیعی، ٢٠ هزار بشکه میعانات گازی و ١٠٠ تن گوگرد طراحی شده است.

همچنین در این سازه ۵۶ کیلومتر کابل کشی ، ٣۶ هزار اینچ لوله کشی و تعداد ۴٣ پکیج کار شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi