نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6877 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چیت‌چیان خبر داد: اقدام وزارت نیرو برای خرید مقره های سیلیکونی برای خوزستان

  وزیر نیرو گفت: ‌۲۶ پست بسیار مهم برق استان خوزستان در یک ماه آینده به صورت کامل با مواد سیلیکونی پوشش داده می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” حمید چیت‌چیان، ظهر امروز پس از جلسه ستاد بحران دولت خاطر نشان کرد: اقدام وسیعی برای خرید مقره های سیلیکونی انجام شده است تا بدین وسیله […]

 

وزیر نیرو گفت: ‌۲۶ پست بسیار مهم برق استان خوزستان در یک ماه آینده به صورت کامل با مواد سیلیکونی پوشش داده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” حمید چیت‌چیان، ظهر امروز پس از جلسه ستاد بحران دولت خاطر نشان کرد: اقدام وسیعی برای خرید مقره های سیلیکونی انجام شده است تا بدین وسیله مقره های سرامیکی با مقره های سیلیکونی تعویض شود زیرا این مقره ها خاک گریز و آب گریز هستند.

 

وی در ادامه در سایر اقدامات وزارت نیرو برای حل مشکلات ریزگردها در استان خوزستان گفت:‌ قسمت های حساس شبکه های انتقال و فراتوزیع در ۱۸ روز و تمام شبکه توزیع برق اهواز در پانزده روز شستشو داده می‌شود. تمام امکانات از جمله نیروی انسانی و تجهیزات لازم هم به استان خوزستان انتقال داده شده است.

 

چیت‌چیان در ادامه اظهار کرد: تا دیروز ۱۴ دیزل ژنراتور در استان خوزستان بود که با اضافه شدن دو دیزل ژنراتور دیگر، این تعداد به ۱۶ عدد رسید. تمامی این دیزل ژنراتورها در تصفیه خانه های خوزستان مستقر شده است تا اگر قطعی برق داشتیم آب شرب مردم تامین شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi