نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6863 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون وزیر نفت: ایران سهم ۷ درصدی از دکل های حفاری نفتی دنیا را دارد

معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت، گفت: جمهوری اسلامی ایران اکنون حدود هفت درصد از دکل های حفاری موجود در دنیا را دارد که فعال است، درحالی که در گذشته یک دکل در ایران فعالیت داشت. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  رکن الدین جوادی امروز (شنبه) در چهارمین همایش بین المللی صنعت حفاری ایران، […]

معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت، گفت: جمهوری اسلامی ایران اکنون حدود هفت درصد از دکل های حفاری موجود در دنیا را دارد که فعال است، درحالی که در گذشته یک دکل در ایران فعالیت داشت.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  رکن الدین جوادی امروز (شنبه) در چهارمین همایش بین المللی صنعت حفاری ایران، افزود: اکنون بیش از دو هزار دکل در دنیا فعال است، که ایران از این میزان بیش از ١۴٠ دکل را به خود اختصاص داد.
وی اضافه کرد: تعریف نقش و کارکرد برای این دکل ها و تامین خدمات پشتیبانی از موضوع های جدی است که باید به آنها توجه شود.
جوادی افزایش بهره وری صنعت حفاری را یادآور شد و گفت: تلاش می شود که از قانون استفاده از ۵۱ درصد سهم داخل در پروژه ها استفاده شود.
به گفته این مقام مسئول، لازم است در بخش های مختلف صنعت حفاری، فرصت حضور در بازار های منطقه ای را فراهم کرد.
وی اضافه کرد: فعالیت در خارج از کشور، علاوه بر آشنایی با استانداردهای روز دنیا، موجب می شود از ظرفیت خالی صنعت داخل نیز استفاده کرد.
چهارمین همایش بین المللی حفاری با حضور شرکت های داخلی و بین المللی با هدف آخرین وضعیت صنعت حفاری در عرصه بین المللی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برپا شده و این همایش فردا ( یکشنبه ) به کار خود پایان می دهد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi