نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13829 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۶۸ درصد اقلام پر مصرف حفاری ساخت داخل

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت ملی حفاری: ۶۸ درصد اقلام پر مصرف حفاری ساخت داخل شده است مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: تاکنون ۶۸ درصد اقلام پر مصرف صنعت حفاری که قابلیت ساخت داخل دارند بومی سازی شده است. به گزارش  اهواز نو به نقل از روابط عمومی […]

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت ملی حفاری:

۶۸ درصد اقلام پر مصرف حفاری ساخت داخل شده است

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: تاکنون ۶۸ درصد اقلام پر مصرف صنعت حفاری که قابلیت ساخت داخل دارند بومی سازی شده است.

به گزارش  اهواز نو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مهدی عرشیان روز دوشنبه (چهارم دی ماه) در حاشیه کار پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری، افزود: مجموع این اقلام یک هزار و ۵۷۳ قلم می باشد که یک هزار و ۷۳ قلم ساخت داخل گردیده است.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده تا سه سال آینده این اقلام به صورت ۱۰۰ درصد تولید داخل خواهد شد، اظهار کرد: ارزش قطعات و تجهیزات بومی سازی شده ۲۱۰ میلیارد ریال می باشد.

عرشیان در خصوص اقلام کد گذاری شده در انبارها نیز گفت: این اقلام شامل ۶۵ هزار و ۷۴۱ قلم است که ۱۹ درصد ساخت داخل گردیده است.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران به رشد ۲۶ درصدی تعداد قطعات و تجهیزات ساخت داخل در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ اشاره کرد و افزود: پیش بینی می شود در سال جاری نیز شاهد رشد ۲۰ درصدی این اقلام در قیاس با سال گذشته باشیم.

وی تعداد سازندگان داخلی که با این شرکت همکاری دارند را ۳۰۰ شرکت عنوان و اظهار کرد: ۶۷ درصد از این تعداد از استان خوزستان و ۳۳ درصد از سایر استان های صنعتی کشور می باشند.

عرشیان با بیان اینکه در دو سال گذشته افزون بر ۷۵ درصد از قراردادهای ساخت داخل به سازندگان بومی واگذار شده است، گفت: در خصوص ارتقاء کیفیت ساخت داخل برنامه ریزی مناسبی در سه سال گذشته صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: براساس اقدامات انجام شده از قبیل بازنگری دانش فنی و نقشه های ساخت و همچنین تخصصی کردن ساخت داخل توسط سازندگان با انعقاد قراردادهای باز، گزارش عدم انطباق و عدم کیفیت در سال جاری نسبت به دو سال قبل کاهش چشمگیری داشته است.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

logo-samandehi