نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6798 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشکیل کمیته مدیریت بحران در نفت و گاز مسجدسلیمان

  تشکیل کمیته مدیریت بحران در نفت و گاز مسجدسلیمان با توجه به حساسیت صنعت نفت و به منظور حفظ آمادگی و هوشیاری نیروهای عملیاتی در هنگام حوادث غیرمترقبه کمیته مدیریت بحران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور کلیه مدیران و روسای بخش های مربوطه تشکیل جلسه داد . به گزارش پایگاه […]

 

تشکیل کمیته مدیریت بحران در نفت و گاز مسجدسلیمان با توجه به حساسیت صنعت نفت و به منظور حفظ آمادگی و هوشیاری نیروهای عملیاتی در هنگام حوادث غیرمترقبه کمیته مدیریت بحران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور کلیه مدیران و روسای بخش های مربوطه تشکیل جلسه داد .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” طی این جلسه که از ساعت ۱۵ امروز با ریاست مهندس ناصری مدیرعامل این شرکت تشکیل و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت کلیه موارد ایمنی بمنظور تداوم فعالیت های عملیاتی این شرکت بررسی و تمهیدات لازم پیش بینی گردید . مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حساس برشمردن فعالیت های مناطق نفتخیز جنوب در تأمین بخش عمده ای از نفت مصرف داخلی و صادراتی کشور بر حفظ توان عملیاتی و آمادگی نیروهای فنی و ایمنی تأکید و خواستار آماده باش کلیه بخش های شرکت تا پایان فروردین ۱۳۹۶ شد . مهندس قباد ناصری با اشاره به وقوع حوادثی همچون سیل و ریزگردها خواهان آن شد که بازرسی های فنی بیشتری از خطوط لوله جریانی و اصلی بعمل آید تا بتوان با شناخت بیشتری از وضعیت شریان های انتقال نفت در کوتاه ترین زمان ممکن حادثه را به کنترل در آورد و بر آن فایق شد . وی همچنین بر صیانت از محیط زیست تأکید ویژه نمود و خواستار آن شد تمهیدات لازم در خصوص هرگونه نشتی نفت پیش بینی و اقلام مورد نیاز جهت کنترل حوادث بسرعت تأمین و در اختیار واحدهای مربوطه قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi