نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6727 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فصل جدید تعامل دولت و مجلس…. جلسات وزارت نفت با کمیسیون اقتصادی مجلس استمرار می‎یابد

فصل جدید تعامل دولت و مجلس جلسات وزارت نفت با کمیسیون اقتصادی مجلس استمرار می‎یابد وزیر نفت با مثبت ارزیابی کردن تعامل کمیسیون اقتصادی مجلس با وزارت نفت در توسعه پروژه‌های صنعت نفت و گاز گفت: مقرر شد نشست‌های تخصصی درحوزه اقتصاد کلان مرتبط با صنعت نفت و گاز با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تداوم […]

فصل جدید تعامل دولت و مجلس
جلسات وزارت نفت با کمیسیون اقتصادی مجلس استمرار می‎یابد

وزیر نفت با مثبت ارزیابی کردن تعامل کمیسیون اقتصادی مجلس با وزارت نفت در توسعه پروژه‌های صنعت نفت و گاز گفت: مقرر شد نشست‌های تخصصی درحوزه اقتصاد کلان مرتبط با صنعت نفت و گاز با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تداوم داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ”  مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت در باره نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مسئولان وزارت نفت گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، اشراف کامل به نقاط قوت و ضعف در صنعت نفت و گاز داشتند و تذکراتی در این جلسه مطرح کردند که به آن رسیدگی می‌شود.

وزیر نفت تصریح کرد: بحث‌های مختلفی در این جلسه در حوزه‌های اقتصاد کلان مرتبط با وزارت نفت، درآمد هدفمندی یارانه‌ها، درآمدهای نفتی، تامین مالی اجرای پروژه‌های صنعت نفت و گاز، مسائل مربوط به بورس انرژی، اقتصاد بخش نفت و ساماندهی پتروشیمی‌ها مطرح شد.

مهندس زنگنه با اشاره به پیگیری گازرسانی به مناطق دیگری از کشور افزود: به‌زودی پالایشگاه ستاره خلیج فارس به بهره‌برداری می‎رسد و با انجام این مهم، کشور را در زمینه بنزین خودکفا خواهیم کرد.

وزیر نفت عنوان کرد: پالایشگاه ستاره خلیج فارس در حال راه‌اندازی است و تلاش می‌شود تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد، البته ممکن است سرانجام چند روزی تاخیر وجود داشته باشد، اما هم اکنون به صورت سه شیفت فعالیت‌ها برای پایان پروژه درحال انجام است

ارسال دیدگاه

logo-samandehi