نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6705 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قدردانی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از اقدام‌های مثبت وزارت نفت

  اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر نفت، از اقدام‌های مثبت این وزارتخانه از جمله گازرسانی روستایی تشکر و قدردانی کردند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت و معاونان وی، در وزارت نفت برگزار شد. محمدرضا پورابراهیمی داورانی، رئیس کمیسیون […]

 

 • اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر نفت، از اقدام‌های مثبت این وزارتخانه از جمله گازرسانی روستایی تشکر و قدردانی کردند.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت و معاونان وی، در وزارت نفت برگزار شد.

  محمدرضا پورابراهیمی داورانی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مورد این نشست گفت: توجه ما باید هرچه بیشتر بر روی سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه‌ای نفت و گاز باشد، یکی از ظرفیت‌های مطلوب برای توسعه این صنعت استفاده از بازار سرمایه همسو با تامین مالی برای توسعه صنعت نفت و گاز است.

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که از ظرفیت‌های مختلفی مانند استفاده از قراردادهای سلف و اوراق مشتقه می‌توان منابع برای توسعه صنعت نفت جذب کرد، افزود: در بخش تامین مالی برای توسعه صنعت نفت و گاز باید از دیگر منابع استفاده شود.

  سید حسن حسینی شاهرودی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس نیز با قدردانی از اقدام‌های خوب وزارت نفت، عنوان کرد: گازرسانی روستایی باید هرچه بیشتر تداوم یابد.

  سید فرید موسوی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز از اقدام‌های انجام شده در وزارت نفت در حوزه‌های مختلف قدردانی کرد و گفت: کمبود منابع برای توسعه صنعت نفت و گاز باید برطرف شود.

  معصومه آقاپورعلیشاهی، یکی دیگر از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این نشست از اقدام‎های وزارت نفت تشکر کرد.

  در این جلسه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نظرات و پیشنهادات خود در حوزه نفت و گاز کشور را مطرح و وزیر نفت نیز گزارشی از عملکرد این وزارتخانه به نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه داد.

 

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi