نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6691 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در بازدید از نمایشگاه عکس ها و اسناد ساختمان شرکت ملی نفت …..مهندس بیطرف از زحمات مسئولان موزه نفت قدردانی کرد

معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری در بازدید از “نمایشگاه اسناد و عکس های ساختمان مرکزی شرکت ملی نفت، نخستین آسمان خراش ایران” از تلاش مسئولان موزه نفت برای حفظ این آثار قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  حبیب ا.. بیطرف، که روز گذشته در دومین روز از برپایی “نمایشگاه اسناد […]

مهندس بیطرف از زحمات مسئولان موزه نفت قدردانی کرد

معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری در بازدید از “نمایشگاه اسناد و عکس های ساختمان مرکزی شرکت ملی نفت، نخستین آسمان خراش ایران” از تلاش مسئولان موزه نفت برای حفظ این آثار قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  حبیب ا.. بیطرف، که روز گذشته در دومین روز از برپایی “نمایشگاه اسناد و عکس های ساختمان مرکزی شرکت ملی نفت، نخستین آسمان خراش ایران” از این نمایشگاه دیدن می کرد، در یادداشتی در دفتر یادبود نمایشگاه چنین نوشت: “زحمات مسئولان موزه های نفت از نظر گردآوری و حفظ و نمایش اسناد قدیمی این ساختمان درخور قدرشناسی است و اینجانب از این خدمت ارزشمند تشکر و سپاسگذاری می کنم.”

photo_2017-02-14_10-29-27

در این بازدید مهندس بیطرف و مدیران کل معاونت امور مهندسی وزارت نفت از تصاویر مراحل مختلف بنای ساختمان شرکت ملی نفت، تصاویری از بخش های داخلی ساختمان در دهه ۱۳۴۰ و کارکنان در حال فعالیت، میکروفیلم و نقشه های مربوط به این بنا، صفحه هایی از نشریات آن زمان که مطالبی در مورد این ساختمان درج کرده بودند، از جمله روزنامه اطلاعات در سال های ۱۳۳۷ و ۱۳۳۹ و نشریاتی مانند “آیینه” نشریه داخلی کارکنان نفت، بازدید به عمل آوردند.

لازم به یادآوری است طی روزهای گذشته، این نمایشگاه با استقبال خوبی از سوی مدیران و کارکنان صنعت نفت، همچنین پیشکسوتان و بازنشستگان این صنعت رو بر بوده است.

“نمایشگاه عکس ها و اسناد ساختمان شرکت ملی نفت، نخستین آسمان خراش ایران” از ۲۳ بهمن ماه تا سوم اسفند ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ پذیرای علاقه مندان است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi