نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6660 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چهارمین کنگره بین‎اللمللی صنعت حفاری ایران برگزار می‎شود

چهارمین کنگره و نمایشگاه بین‎المللی صنعت حفاری ایران در روزهای ٣٠ بهمن و یکم اسفندماه امسال در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‎شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” این کنگره گردهمایی سالانه فعالان صنعت بالادست نفت در کشور به شمار می‌رود که با حضور هزار و ٢٠٠ نفر از مدیران و کارشناسان […]

  • چهارمین کنگره و نمایشگاه بین‎المللی صنعت حفاری ایران در روزهای ٣٠ بهمن و یکم اسفندماه امسال در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‎شود.

  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” این کنگره گردهمایی سالانه فعالان صنعت بالادست نفت در کشور به شمار می‌رود که با حضور هزار و ٢٠٠ نفر از مدیران و کارشناسان ارشد از بخش‌های کارفرمایی و شرکت‌های خصوصی داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.برای برگزاری این کنگره، ٣٠ کارگروه فنی و مدیریتی تاکنون بیش از ١۵٠ جلسه تخصصی با حضور بیش از ۴٠٠ عضو از کارشناسان صنعت نفت کشور برگزار کرده‎اند که نتایج بحث و بررسی‌های آنان در جریان کنگره در قالب ٣٠ پنل ارائه می‎شود.

    همزمان با برگزاری این کنگره، نمایشگاه جانبی با حضور شرکت‌های فعال در این حوزه برپا خواهد شد؛ هدف از برپایی این نمایشگاه ارائه و معرفی آخرین دستاوردها و فرصت‌های توسعه و سرمایه‌گذاری در این صنعت است.

    شایان یادآوری است که نمایندگان تعدادی از شرکت‌های خارجی فعال در صنعت بالادست نفت هم در این کنگره حضور می‎یابند.

    علاقه‎مندان برای دسترسی به اطلاعات بیشتر و حضور در کنگره می‌توانند به پایگاه اینترنتی کنگره به نشانی www.irandrilling.com مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi