نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6602 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۹:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان: ظرفیت استحصال میعانات گازی در پارس جنوبی افزایش می‌یابد

استاندار خوزستان گفت: سکوی فاز ۱۹ پارس‌جنوبی بعد از نصب در نیمه نخست اسفندماه، ظرفیت استحصال میعانات گازی در پارس جنوبی ‌را افزایش می‌دهد که این امر در استفاده بهتر از میادین مشترک گازی کمک می‌کند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” غلامرضا شریعتی  در حاشیه بارگیری سکوی فاز ۱۹پارس جنوبی در یاردهای شرکت تأسیسات دریایی […]

شریعتی

استاندار خوزستان گفت: سکوی فاز ۱۹ پارس‌جنوبی بعد از نصب در نیمه نخست اسفندماه، ظرفیت استحصال میعانات گازی در پارس جنوبی ‌را افزایش می‌دهد که این امر در استفاده بهتر از میادین مشترک گازی کمک می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” غلامرضا شریعتی  در حاشیه بارگیری سکوی فاز ۱۹پارس جنوبی در یاردهای شرکت تأسیسات دریایی خرمشهر اظهار داشت: در گذشته سفارش‌های بیشتری به شرکت تأسیسات دریایی ارائه می‌شد ولی اکنون سفارش‌ها کم شده است. این مجموعه با مشکلاتی مواجه شده، انتظار داریم که با ورود سرمایه‌ای جدید در حوزه نفت و گاز به کشور شاهد سفارش‌های جدید و رونق مجدد آن باشیم.

وی افزود: رایزنی‌هایی با وزارت نفت داشتیم، اولویت وزارت نفت در زمینهٔ سرمایه‌گذاری شرکت تأسیسات دریایی و مجموعه‌های مشابه آن است، امیدواریم با ورود سرمایه شاهد فعالیت بیش از بیش یاردهای تأسیسات دریایی در خرمشهر باشیم.

استاندار خوزستان گفت: سکویی که امروز بارگیری شد مربوط به فاز ۱۹پارس جنوبی است بعد از نصب در نیمه نخست اسفندماه، ظرفیت استحصال میعانات گازی در پارس جنوبی ‌را افزایش می‌دهد که این امر در استفاده بهتر از میادین مشترک گازی کمک می‌کند.

وی عنوان کرد: این اقدام به‌واسطه ایجاد اشتغال و افزایش بهره‌وری ذخایر گازی قطعاً مبنای شعار سال “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” است که می‌تواند برای اقتصاد کشور نیز مثمرثمر باشد، در شرایطی که برخی کشورها در موضوع فروش میعانات گازی همکاری شفافی با ما ندارند این افزایش استحصال از میادین گازی می‌تواند نیاز ما به این کشورها را نیز تأمین کند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi