نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6579 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با رفع مشکل قطعی برق، تولید نفت در اهواز به روال عادی بازگشت

    با رفع مشکل قطعی برق، تولید نفت در اهواز به روال عادی بازگشت با تلاش نیروهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون تولید نفت خام در این شرکت پس از رفع مشکل قطع برق به حالت عادی بازگشت. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ،مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: […]

 

 

با رفع مشکل قطعی برق، تولید نفت در اهواز به روال عادی بازگشت با تلاش نیروهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون تولید نفت خام در این شرکت پس از رفع مشکل قطع برق به حالت عادی بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ،مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: قطعی شبکه برق در روز شنبه ۲۳ بهمن ماه ، موجب شد بخشی از تاسیسات فراورشی این شرکت در منطقه اهواز از مدار عملیات خارج شود و بخشی از تولید کاهش یابد. مهندس بیژن عالی پور افزود: پس از اتصال برق، نیروهای عملیاتی با اقدام به موقع فرآیند تولید در تاسیسات را به روال عادی بازگرداندند و کاهش تولید نفت مرتفع گردیده است.  وی تصریح کرد: بخشی از کاهش به وجود آمده با استفاده از امکانات و مولدهای برق جایگزین جبران و هم اکنون نیز تاسیسات کارون در مدار عملیات قرار گرفته، و روند تولید به حالت عادی بازگردانده شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi