نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6562 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با تلاش و پویایی نظام پیشنهادها محقق شد: صرفه جویی ۲۴۴۰ میلیاردی در شرکت آغاجاری

با تلاش و پویایی نظام پیشنهادها محقق شد: صرفه جویی ۲۴۴۰ میلیاردی در شرکت آغاجاری با ارائه ١٠ پیشنهاد برترفنی و عملیاتی از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۲۴۴۰ میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی در شرکت آغاجاری محقق شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر بیان […]

با تلاش و پویایی نظام پیشنهادها محقق شد:
صرفه جویی ۲۴۴۰ میلیاردی در شرکت آغاجاری
با ارائه ١٠ پیشنهاد برترفنی و عملیاتی از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۲۴۴۰ میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی در شرکت آغاجاری محقق شد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر بیان کرد: نظام پیشنهادها یکی از نظام های کارآمد در سطح جهان و موجب پیشرفت بسیاری از سازمانها و گره گشای مشکلات آنان است، این نظام ارزشی در شرکت آغاجاری با بیش از ١۵ سال فعالیت توانسته با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل نیروهای متعدد و متخصص خود پیشنهاد های ارزنده که هر کدام حرکتی بزرگ در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است را تصویب نماید.
ابراهیم پیرامون تصریح کرد: نظام پیشنهاد های شرکت آغاجاری از ابتدای سال جاری تا کنون ١٠ پیشنهاد فنی و عملیاتی را با بیش از ۲۴۴۰ میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی به تصویب رساند که گام بزرگی در جهت تحقق برنامه ها و اهداف بالا دستی و اقتصاد مقاومتی بوده است.
مدیر عامل شرکت آغاجاری کسب سه عنوان برتر تقدیر نامه چهار ستاره سازمان برتر ، کسب گواهی پیشنهاد برترو کسب گواهی تیم هم اندیشی برتر توسط شرکت آغاجاری در سیزدهمین همایش و هفتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها در جهاد دانشگاهی تهران را برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت در بهمن ماه امسال عنوان نمود که با تلاش و فعالیت مستمر همکاران در نظام پیشنهادها و همچنین همکاری گروه های کارشناسی محقق شد.
ابراهیم پیرامون درپایان ضمن تقدیروتشکر ازمجموعه همکاران شرکت ،گفت: انتقال گازهای فشارپائین و فشار متوسط کارخانه گاز وگازمایع۱۰۰۰به کارخانه های ۲۰۰ و ۳۰۰ آغاجاری با بیش از یک میلیارد و دویست میلیون ریال سود و صرفه اقتصادی ،‌ اصلاحیه اتصال خط نفت خروجی مخزن گاززدا به نفت خروجی مخزن بهره برداری شماره ۲ با بیش از ٩٩٢ میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی ، اتصال خط لوله “۱۰نفتای خروجی گازمایع۱۰۰۰ به خط لوله “۱۰ نفتای ارسالی گازمایع۹۰۰ به شیرخانه مایل ۲۶ ، انتقال گازمرحله ای واحد رگ سفید ۱ به ورودی تقویت فشارگاز رگ سفید ۲بدون فشارافزائی با بیش از۶۸۸ میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی از جمله پیشنهادهای ارائه شده توسط همکاران در یکسال گذشته بوده است.
نظام پیشنهادهای این شرکت با داشتن ۲۶۸ گروه فنی و عملیاتی و خدماتی دست آوردهای چشمگیری را در جشنواره های ملی نظام پیشنهادهای شرکت ملی نفت ایران داشته که نشان از همیاری وهمدلی مسئولین وکارکنان این شرکت دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi