نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6494 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتصاب مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

انتصاب مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” با حکم  مدیرعامل  شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مدیر منابع انسانی این شرکت منصوب شد . مهندس قباد ناصری در این حکم  آقای مهران نصیریان دوست را به سمت مدیرمنابع انسانی این شرکت منصوب و از زحمات […]

انتصاب مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” با حکم  مدیرعامل  شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مدیر منابع انسانی این شرکت منصوب شد .
مهندس قباد ناصری در این حکم  آقای مهران نصیریان دوست را به سمت مدیرمنابع انسانی این شرکت منصوب و از زحمات مجید رضا پور در مدت زمان تصدی این سمت تقدیر نمود .
در متن این حکم آمده است :نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی از تاریخ صدور این اطلاعیه به عنوان مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان منصوب می شوید.
برنامه ریزی ,سازماندهی ,هدایت ,تصمیم گیری،نظارت و کنترل کلیه فعالیت های اداری و آموزشی شرکت- مسئول نظارت بر حسن اجرای برنامه های پیش بینی شده امور پرسنلی کارکنان شرکت در زمینه های جذب,انتصاب ، نقل و انتقال کارکنان به منظور دستیابی به اهداف نیروی انسانی شرکت ضمن هماهنگی با مدیریت منابع انسانی شرکت اصلی از اهم وظایفی هستند که مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برای مدیر جدید منابع انسانی این شرکت برشمرده است .لازم به توضیح است مهران نصیریان دوست متولد ۱۳۴۹  و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی می باشد که با ۲۹ سال سابقه کار دربخش های مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از جمله مدیریت عملیات / اداره بهره برداری – مدیریت منابع انسانی / رییس وام ، مزایا و بازنشستگی و همچنین رییس امور کارکنان خدمت نموده است.
برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi