نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6461 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش های ارزنده حاج خلیل (غدیر)ویسی شیخ رباط ؛امور فرهنگی و هنری مناطق نفتخیز را به بهترین و فعال ترین تبدیل کرده است

تلاش های ارزنده حاج خلیل (غدیر)ویسی شیخ رباط ؛امور فرهنگی و هنری مناطق نفتخیز را به بهترین و فعال ترین تبدیل کرده است برپایی جشن های بزرگ انقلاب در مناطق نفت خیز جنوب رئیس امور فرهنگی و هنری مدیریت عملیات غیرصنعتی مناطق نفت خیز جنوب از برپایی جشن‌های باشکوه ویژه دهه فجر در مجموعه فرهنگی […]

تلاش های ارزنده حاج خلیل (غدیر)ویسی شیخ رباط ؛امور فرهنگی و هنری مناطق نفتخیز را به بهترین و فعال ترین تبدیل کرده است

برپایی جشن های بزرگ انقلاب در مناطق نفت خیز جنوب

رئیس امور فرهنگی و هنری مدیریت عملیات غیرصنعتی مناطق نفت خیز جنوب از برپایی جشن‌های باشکوه ویژه دهه فجر در مجموعه فرهنگی شهرک نفت اهواز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، خلیل ویسی شیخ رباط اظهار داشت: در این جشن‌ها که با استقبال کم سابقه کارکنان مواجه بود برای ۷ روز از ایام دهه مبارک فجر برنامه اجرای موسیقی زنده با حضور خوانندگان مطرح کشور تدارک دیده شد.
وی افزود: در این برنامه ها آقای سالار عقیلی در ۸ سانس و آقای حمید عسکری در ۶ سانس به اجرای موسیقی پرداختند و در کنار آن موسیقی محلی عربی و بختیاری نیز اجرا گردید.

ویسی شیخ رباط با بیان این که برای این برنامه‌ها ۲۱ هزار قطعه بلیط صادر و توزیع شد گفت: همزمان با برپایی این جشن‌ها نمایشگاه کتاب با ۵ هزار عنوان و تخفیف ۳۰ درصدی، نمایشگاه عکس‌های انقلاب و عکس های شهدای مدافع حرم در مجموعه فرهنگی شهرک نفت اهواز دایر گردد که تا ۲۲ بهمن پذیرای علاققمندان می‌باشد.

رئیس امور فرهنگی و هنری مدیریت عملیات غیرصنعتی مناطق نفت خیز جنوب برپایی غرفه‌های ویژه‌ی صنایع و هنرهای دستی خانواده های شاغل این شرکت از سوی کانون قرآن را از دیگر برنامه‌های جنبی جشن های انقلاب عنوان کرد و گفت: همچنین به مناسبت بزرگداشت دهه فجر جشنواره تهیه غذا با مشارکت خانواده های کارکنان در شهرک نفت اهواز درهفتاد غرفه برگزار گردید که عواید فروش غذاها به خانواده‌های نیازمند اهواز تعلق گرفت.

لازم به توضیح است که امور فرهنگی و هنری به ریاست آقای حاج خلیل ویسی شیخ رباط در یک سال گذشته فعالیت هایی در بخش توسعه کانون قرآن با حدود ۱۸۰۰ نفر دانش پژوه داشته است و  راه اندازی مهد قرآن ویژه فرزندان از سنین ۳ تا ۶ سال و تجهیز کانون قرآن به مانیتورهای ۶۰ اینچ از جمله این فعالیت هاست. در این مدت ۱۳ نفر از بانوان شاغل نیز موفق به حفظ کل قرآن کریم شده اند.

در زمینه‌ی صنایع دستی نیز کلاس های مخلتف گلدوزی و چرم و خیاطی برگزار و مشاوره‌های تحصیلی، مشاوره‌های خانوادگی و اردوهای درون استانی ارائه شده است.

کتابخانه و خانه‌ی فیلم در منطقه‌ی مسکونی نفتی نارنجستان گلستان اهواز نیز تاسیس شده و در شرف راه اندازی است. همچنین تجهیز تکمیل، به روزرسانی و بازسازی سینمای نفت واقع در نیوساید از دیگر اقدامات امور فرهنگی هنری است.

در بحث گردشگردی نیز کارکنان و خانواده ها به سرعین، مشهد، شیراز و چغاخور اعزام شده و به دنبال توسعه در بخش گردشگری می باشد. با توجه به حدود ۱۴ هزار نیروی رسمی در مناطق نفت خیز جنوب با احتساب هر خانواده ۴ نفر جمعیت تحت پوشش حدودا ۶۰ هزار نفر می باشد.
به عنوان حرف پایانی همه تلاش کنیم تا خدمات بهتر و کامل تری به نیروهای قراردادی و رسمی نفت داده شود و خانواده های محترم نفتی بتوانند اماکن تفریحی و آموزشی بهتری در اختیار داشته باشند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi