نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6237 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح روابط عمومی وزارت نفت درباره شکوائیه از یک نماینده مجلس

  در پی انتشار اخباری مبنی بر شکایت وزیر نفت از آقای هدایت الله خادمی نماینده محترم مجلس که در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است به آگاهی می‌رسانیم که هیچ شکایتی از سوی جناب آقای زنگنه وزیر محترم نفت از جناب آقای خادمی به مراجع قضایی تسلیم نشده است. به گزارش پایگاه […]

 

  • در پی انتشار اخباری مبنی بر شکایت وزیر نفت از آقای هدایت الله خادمی نماینده محترم مجلس که در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است به آگاهی می‌رسانیم که هیچ شکایتی از سوی جناب آقای زنگنه وزیر محترم نفت از جناب آقای خادمی به مراجع قضایی تسلیم نشده است.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” آن چه در روزهای اخیر در برخی رسانه‌ها و به نقل از آقای خادمی مطرح شده نه یک شکایت به دستگاه قضایی بلکه شکوائیه ای است که چند ماه پیش از سوی معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت نفت بنا بر وظیفه ذاتی و در واکنش به برخی اتهام‌ها نظیر «وابستگی به خارج» و «خیانت» که از جانب آقای خادمی به وزارت نفت نسبت داده شد به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد تا بر اساس آیین نامه مجلس محترم به آن رسیدگی شود که از قرار معلوم این شکواییه به تازگی به اطلاع آقای خادمی رسیده است.

    وزارت نفت در حال حاضر و با توجه به مواضع کنونی جناب آقای خادمی شکوائیه مذکور را خاتمه یافته تلقی کرده و هیچ اصراری به پیگیری موضوع ندارد.

    در پایان یادآور می شویم که وزارت نفت به انجام وظایف نمایندگان محترم مجلس در چارچوب قانون باور عمیق داشته و همواره آماده همکاری و همراهی با مجلس برای حل مسائل و رفع مشکلات کشور است
ارسال دیدگاه

logo-samandehi