نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6227 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریدون حسنوند : ساخت بندر خشک اندیمشک در سال اینده

فریدون حسنوند : ساخت بندر خشک اندیمشک در سال اینده رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت بندر خشک اندیمشک شهریور ۹۶ با حضور مسئولان کشوری واستانی آغاز می شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” فریدون حسنوند  با اشاره به اینکه طرح ایجاد بندر خشک دراندیمشک مورد موافقت دولت قرار گرفته است، افزود […]

فریدون حسنوند :
ساخت بندر خشک اندیمشک در سال اینده

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت بندر خشک اندیمشک شهریور ۹۶ با حضور مسئولان کشوری واستانی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” فریدون حسنوند  با اشاره به اینکه طرح ایجاد بندر خشک دراندیمشک مورد موافقت دولت قرار گرفته است، افزود : به زودی مطالعات این طرح زیربنایی و اشتغال زا از سوی یک شرکت معتبر داخلی اغاز می شود.

وی گفت : اجرای این طرح به سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی نیاز دارد و با راه اندازی آن شاهد تحول اساسی در زمینه اشتغال، صادرات، واردات و ترانزیت کالا خواهیم بود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه به ظرفیت های این منطقه از جمله دسترسی به راه آهن، آزادراه، فرودگاه، صنایع و تولیدات کشاورزی برای صادرات ، نیروی انسانی ماهر و نزدیک به بنادر مهم استان اشاره کرد و افزود: بندر خشک اندیمشک، شمال خوزستان را به قطب اقتصادی و صادرات و واردات کالا تبدیل خواهد کرد.

حسنوند در ادامه احداث بندر خشک در این نقطه از شمال خوزستان را اقتصادی، باصرفه و سبب کاهش هزینه های حمل ونقل کالا توصیف کرد و افزود: با اجرای بندر خشک که در بسیاری از نقاط جهان تجربه ای موفق را پشت سر گذاشته است، اندیمشک به قطب اقتصادی و جذب سرمایه خارجی تبدیل خواهد شد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi