نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6171 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قباد ناصری در نشست صمیمانه با خبرنگاران عنوان کرد :فرودگاه و موزه نفت عوامل توسعه مسجدسلیمان

قباد ناصری در نشست صمیمانه با خبرنگاران عنوان کرد :فرودگاه و موزه نفت عوامل توسعه مسجدسلیمان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در نخستین روز از دهه مبارک فجر در یک نشست صمیمانه با خبرنگاران پای صحبت آنان نشست و به سئوالات آنها پاسخ گفت .   مهندس قباد ناصری در این جلسه […]

قباد ناصری در نشست صمیمانه با خبرنگاران عنوان کرد :فرودگاه و موزه نفت عوامل توسعه مسجدسلیمان

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در نخستین روز از دهه مبارک فجر در یک نشست صمیمانه با خبرنگاران پای صحبت آنان نشست و به سئوالات آنها پاسخ گفت .

 

مهندس قباد ناصری در این جلسه که صبح امروز برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران در پیگیری مطالبات مردم گفت : مردم این شهر ، مردم نجیب و شریفی هستند که باید از خدمات بیشتری از سوی دستگاه های خدماتی بهره مند شوند .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “، وی افزود : براساس خدمت رسانی بیشتر به مردم از زمان واگذاری مسئولیت با بهره گیری از نظریات سایر همشهریان نسبت به تعریف برخی پروژه های عام المنفعه با استفاده از توانمندی و تجهیزات درونی اقدام کرده ایم .

ناصری ادامه داد : اقدامات نفت بر اساس استفاده از امکانات درونی برای کمک به ارتقای وضعیت رفاهی و خدماتی این شهر است که قطعاً محرومیت و نابسامانی موجود در برخی زمینه ها شایسته آن نیست .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خصوص برخی خدمات ارائه شده از سوی این شرکت گفت : اگر چه بهداشت و درمان صنعت نفت سازمان و سازوکاری مجزا از این شرکت دارد ولی هر دو بعنوان زیر مجموعه وزارت نفت بر گسترش خدمات به عموم توافق و تفاهم داریم .

ناصری ادامه داد : بر اساس همین توافق متعهد شده ایم هر ماه شرایط حضور تیم پزشکان متخصص و کارشناسان بهداشت صنعت نفت را در یکی از روستاهای اطراف مسجدسلیمان فراهم نماییم .

وی خاطرنشان کرد : در هر نوبت از این اقدام که در عمل به مسئولیت ها و مشارکت های اجتماعی  صنعت نفت صورت می گیرد داروهای مورد نیاز بیماران فراهم می شود و در صورتی که بیمار نیازمند عمل جراحی باشد در بیمارستان نفت پذیرش و درمان می شوند .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خصوص وضعیت فرودگاه این شهر نیز گفت : رسیدگی به وضعیت باند پروازی در تعهد این شرکت بود که ۲۰۰ متر توسط این شرکت به طول باند قبلی افزوده شد تا شرایط برای پذیرش و پرواز هواپیما فراهم گردد اگرچه خریداری تجهیزات ناوبری و حفاظتی بر عهده دیگر
سازمان های ذیربط می باشد .

وی با عنوان اینکه فرودگاه عامل توسعه و رونق شهرها است گفت : فرودگاه یک عامل برای رشد و دگرگونی روبه پیشرفت شهرها است و راه اندازی آن علاوه بر اینکه یک خواسته عمومی است در کنار موزه نفت می تواند نقش ارزشمند و شایسته ای تحول اقتصادی و فرهنگی شهر ایفا کند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi