نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6130 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۹:۱۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رییس اداره آبفا باوی خبر داد: ساماندهی و دفع فاضلاب منطقه ندافیه ملاثانی

رییس اداره آبفا باوی خبر داد: ساماندهی و دفع فاضلاب منطقه ندافیه ملاثانی به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ”  نبی صالح زاده با اشاره به اجرای پروژه “ایجاد شبکه فاضلاب در منطقه ندافیه شهر ملاثانی”،گفت: این پروژه تاثیرگذار با تلاش های شبانه روزی اکیپ های عملیاتی اداره آبفا شهرستان باوی اجرا گردید. صالح زاده افزود: […]

رییس اداره آبفا باوی خبر داد:
ساماندهی و دفع فاضلاب منطقه ندافیه ملاثانی

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ”  نبی صالح زاده با اشاره به اجرای پروژه “ایجاد شبکه فاضلاب در منطقه ندافیه شهر ملاثانی”،گفت: این پروژه تاثیرگذار با تلاش های شبانه روزی اکیپ های عملیاتی اداره آبفا شهرستان باوی اجرا گردید.
صالح زاده افزود: این پروژه شامل اجرای ۵۵۰متر لوله فاضلاب تحت فشار با قطر ۱۶۰ میلی متر بود که با عبور بخشی از این لوله از قسمت زیرین جاده اصلی اهواز-شوشتر به طول ۳۵متر انجام شد.
وی اظهار کرد:در اجرای پروژه یادشده از دستگاه فوق پیشرفته بورینگ جهت پرس افقی لوله و حفر جاده استفاده شد.
رییس اداره آبفا شهرستان باوی(ویس، شیبان و ملاثانی) در ادامه از نصب و راه اندازی یک دستگاه شناور ۴ اینچ ۸ کیلووات( پمپ لجن کش) و برق سه فاز جهت ایستگاه دفع فاضلاب در این منطقه خبر داد.
نبی صالح زاده با بیان اینکه تجمع فاضلاب در منطقه ندافیه مشکلات جدی برای ساکنین ایجاد کرده بود، بیان داشت: در حال حاضر با اجرای این پروژه ،دفع فاضلاب ۱۴۵فقره انشعاب به صورت کاملا مکانیزه و بهداشتی انجام می پذیرد.

 

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi