نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6038 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حفارمردان شرکت ملی حفاری موفق شدند حفر ۱۶۸ حلقه چاه های نفت و گاز در سال جاری

  حفارمردان شرکت ملی حفاری موفق شدند حفر ۱۶۸ حلقه چاه های نفت و گاز در سال جاری   معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر ۱۶۸ حلقه چاه های نفت و گاز در سال جاری خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” حمید رضا خوشایند روز یکشنبه (۱۰ […]

 

حفارمردان شرکت ملی حفاری موفق شدند

حفر ۱۶۸ حلقه چاه های نفت و گاز در سال جاری

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر ۱۶۸ حلقه چاه های نفت و گاز در سال جاری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” حمید رضا خوشایند روز یکشنبه (۱۰ بهمن ماه) در توضیح بیشتر در این باره گفت: از این تعداد  ۵۸ حلقه  چاه توسعه ای توصیفی، دو حلقه اکتشافی و ۱۰۸ حلقه تعمیری بوده است.

وی افزود: ۹۸ حلقه از مجموع چاه های پیش گفته در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، پنج حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی، ۱۱ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، ۵۳ حلقه در قالب پروژه در حوزه فعالیت شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و یک حلقه برای مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و تکمیل شده است.

خوشایند متراژ حفاری از ابتدای فروردین ماه سال جاری تاکنون را ۲۵۴ هزار و ۸۶۲ متر عنوان و اظهار کرد: تعداد چاه های حفر شده در این مدت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۲ حلقه بیشتر است.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری با تقدیر از تلاش های مستمر حفار مردان سختکوش این شرکت در تحقق برنامه ها و پروژه های تعریف شده، گفت: در این مدت حفاری ۴۳ حلقه چاه نفت و گاز ۶۶۲ روز زودتر از برنامه پیش بینی شده از سوی کارفرماها انجام گردید که از نظر زمان ترخیص دکل و تولید زودهنگام چاه ها، ارزش  اقتصادی بالایی دارد.

وی با بیان اینکه ناوگان حفاری این شرکت دارای ۷۵ دکل سبک، سنگین و فوق سنگین خشکی و دریایی است، افزود: در سال جاری یک دستگاه حفاری سنگین به ناوگان شرکت اضافه شد و در زمان حاضر سه دکل پس از ترخیص از مناطق عملیاتی برای تعمیرات دوره ای (اورهال) به یارد بازسازی شرکت انتقال و تعمیر یک دستگاه در موقعیت استقرار در دست اجراست.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi