نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6033 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سومین تفاهم ‎نامه در چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب امضا شد

سومین تفاهم ‎نامه در چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب امضا شد سومین تفاهم ‎نامه و قرارداد محرمانگی مبتنی بر چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، بین این شرکت و شرکت گسترش انرژی پاسارگاد امضا شد .   یه گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” این تفاهم ‎نامه و قرارداد محرمانگی با هدف مطالعه ۳ میدان کرنج […]

سومین تفاهم ‎نامه در چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب امضا شد

سومین تفاهم ‎نامه و قرارداد محرمانگی مبتنی بر چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، بین این شرکت و شرکت گسترش انرژی پاسارگاد امضا شد .

 

یه گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” این تفاهم ‎نامه و قرارداد محرمانگی با هدف مطالعه ۳ میدان کرنج (مخازن آسماری، پابده و خامی)، پارسی(مخزن آسماری) و شادگان (مخازن آسماری و بنگستان)، روز یکشنبه (۱۰ بهمن ماه) توسط بیژن عالی‌پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مهدی میرمعزی مدیرعامل شرکت توسعه انرژی پاسارگاد امضا شد .

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در مراسم امضای این قرارداد گفت:این شرکت با تلاش کارشناسان زبده فنی و همکاری سایر مدیریت های مرتبط، مدل جدیدی از قراردادهای نفتی را تدوین و پس از تایید وزیر محترم نفت و تصویب در هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران، در دستور کار قرار داده است.

مهندس بیژن عالی پور افزود: در این مدل قراردادی که بنا به دستور وزیر محترم نفت، متناسب با شرایط میادین، برای انعقاد قرارداد توسعه با سرمایه گذاران تدوین شده، اجرا و نظارت به صورت توأمان توسط کارشناسان این شرکت انجام می شود.

وی گفت: از بهمن ماه ۹۴ که مدل قراردادی مناطق نفت خیز جنوب در دو حوزه “ازدیاد برداشت” و”عملیات محور” ابلاغ و اجرایی شده است، تا کنون بیش از۷۰ جلسه و نشست تخصصی با حدود ۴۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار کرده ایم که انعقاد تفاهمنامه و قرارداد محرمانگی با کنسرسیوم پرگس و دانشگاه صنعتی شریف و همچنین شرکت شلمبرژه از نتایج آن بوده است. امروز نیز در ادامه این روند سومین مراسم امضای تفاهم نامه و قرارداد محرمانگی برای توسعه میدان های نفتی کرنج، پارسی و شادگان با شرکت گسترش انرژی پاسارگاد برگزار می گردد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با بیان این که در مدل قراردادی مناطق نفت خیز جنوب، کارفرما شرکت ملی نفت ایران است و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان مجری طرح شناخته می‌شود تصریح کرد: در این مدل تمام فعالیت‌ها و هزینه‌ها با نظارت مجری طرح انجام می‌شود و راهبری، توسعه، تولید و بهره‌برداری از میدان یا مخزن، برآورد اولیه مالی جهت دستیابی به اهداف تولیدی، تدوین برنامه پایه تولید، نهایی سازی برنامه‌های مالی عملیاتی سالیانه و راهبری تیم‌های مدیریتی و فنی در حین اجرای طرح بر عهده شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است.

مهندس عالی پور با ابراز خرسندی از همکاری با شرکت های توانمند داخلی برای توسعه و افزایش ظرفیت و پایداری تولید گفت: امیدواریم این تفاهم نامه دستاوردهای خوبی به همراه داشته باشد و منجر به قراردادهایی برای افزایش تولید در مناطق نفت خیز جنوب شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi