نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6027 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

*عبدالحسن مقتدائی به شرکت ملی حفاری ایران بازگشت*

*عبدالحسن مقتدائی به شرکت ملی حفاری ایران بازگشت* مشاور سابق مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران، مهندس حیدر بهمنی ، مجدداً در این شرکت مستقر شد. به گزارش  پایگاه خبری اهوازنو ”  مقتدائی که در اردیبهشت ۹۵ پس از برکناری از استانداری خوزستان طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان مشاور وی منصوب شده […]

*عبدالحسن مقتدائی به شرکت ملی حفاری ایران بازگشت*

مشاور سابق مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران، مهندس حیدر بهمنی ، مجدداً در این شرکت مستقر شد.

به گزارش  پایگاه خبری اهوازنو ”  مقتدائی که در اردیبهشت ۹۵ پس از برکناری از استانداری خوزستان طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان مشاور وی منصوب شده بود قریب به ۲ ماه پیش از این سمت استعفا داد.

با توجه به اینکه وزارت نفت موعد بازنشستگی مقتدائی را تا آذر ۹۶ تمدید نموده است ، وی مجدداً به شرکت ملی حفاری ایران بازگشت.

انتظار می رود با توجه به خروج مقتدائی از مجموعه وزارت کشور و همچنین اعلام کاندیداتوری وی برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، شرکت ملی حفاری ایران به زودی تبدیل به کانون توجه مسئولان کشوری شود.

گفتنی است مقتدائی پس از منصوب شدن به سمت استاندار خوزستان در سال ۹۲ از وزارت نفت به وزارت کشور مأمور به خدمت شده بود.

در اردیبهشت ۹۵ خبری مبنی بر بازنشستگی وی بر خروجی پایگاه های خبری قرار گرفت که البته تناقض گویی های فراوانی شامل موافقت با درخواست استعفا، بازنشستگی و … در گفتار مسئولان مشاهده شد.

اکنون می توان متوجه شد مقتدائی نه تنها بازنشسته نشده است بلکه موعد بازنشستگی وی تمدید نیز شده است، ظاهراً تنها استعفایی که واقعیت دارد استعفای وی از سمت مشاور وزیر کشور می باشد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi