نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6022 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۹:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرایط ارتقا دستمزد کارکنان قرارداد مدت موقت در مناطق نفتخیز جنوب تشریح شد

شرایط ارتقا دستمزد کارکنان قرارداد مدت موقت در مناطق نفتخیز جنوب تشریح شد مهندس عالیپور: ضرورت ارتقاء انگیزه نیروی انسانی در شرکت های عملیاتی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه جهت حفظ نیروی انسانی در شرکت های عملیاتی بر ارتقاء شرایط شغلی نیروهای قرارداد مدت موقت تاکید کرد. به […]

شرایط ارتقا دستمزد کارکنان قرارداد مدت موقت در مناطق نفتخیز جنوب تشریح شد

مهندس عالیپور: ضرورت ارتقاء انگیزه نیروی انسانی در شرکت های عملیاتی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه جهت حفظ نیروی انسانی در شرکت های عملیاتی بر ارتقاء شرایط شغلی نیروهای قرارداد مدت موقت تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” ، مهندس بیژن عالیپور در نشستی  که  با حضور مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت و سایر مدیران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد، گفت: تا کنون تعامل خوبی با مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت داشته ایم که امیدواریم با ادامه این روند شاهد برطرف شدن مشکلات موجود باشیم.

وی، افزود: تقویت انگیزه کارکنان به ویژه در مشاغل عملیاتی، در نظر گرفتن شرایط آلودگی هوا، تقویت شرایط شغلی و معیشتی نیروهای قرارداد مدت موقت از جمله عواملی است که می تواند علاقمندی نیروها را برای ماندن در مناطق عملیاتی بیشتر نماید.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت نیز در این نشست، گفت: در حال حاضر بیش از ۱۹ هزار و ۳۰۰ نفر نیروی انسانی قرارداد مدت موقت در سه دسته مشاغل تخصصی، پشتیبانی تخصصی و پشتیبانی عمومی در مقاطع تحصلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس در سطح شرکت ملی نفت، مشغول به فعالیت هستند

دکتر  ناصر مولایی، با اشاره به پایین بودن سطح پایین دستمزد این دسته از نیروهای شاغل در صنعت نفت، گفت: برنامه ساماندهی این نیروها در سه فاز “بررسی وضعیت موجود و آسیب شناسی بکارگیری نیروها و نظام پرداخت”، طراحی سناریوهای پیشنهادی به منظور ساماندهی وضعیت پرداخت” و “تصویب خواهی و پیاده سازی پیشنهادات مصوب” دنبال می شود.

وی، با اشاره به اینکه در حال حاضر فاز اول این طرح انجام شده است، افزود: سال آینده سال به ثمر رسیدن برنامه های شرکت ملی نفت در حوزه منابع انسانی است و در نیمه اول سال آینده تحول خوبی در زمینه حقوق و دستمزد نیروهای قرارداد مدت موقت صورت می گیرد.

دکتر مولایی، با اشاره به اینکه حدود ۷ هزار نفر نیروی قرارداد مدت موقت در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب مشغول به خدمت هستند، ادامه داد: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان مهمترین شرکت تولیدی تابعه شرکت ملی نفت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و مدیریت توسعه منابع انسانی نیز با در نظر گرفتن ارشدیت این شرکت، اولین نشست مشترک را در مناطق نفتخیز جنوب برگزار نمود.

وی، واقع گرایی، عدالت گرایی، مردم گرایی و تکریم ارباب رجوع، نگاه ولایت مدارانه و تعامل با زیر مجموعه را جهت پیشبرد فعالیت ها ضروری عنوان کرد و گفت: فعالیت های ستادی باید در راستای حمایت و پیشبرد فعالیت شرکت های عملیاتی باشد.

تشریح تعداد و پراکندگی نیروهای انسانی در سطح شرکت ملی نفت و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ارتقاء ساختار سازمانی، بررسی سمت های سازمانی، مکانیزه نمودن تمامی فرآیندهای اجرایی و ماموریت های سازمانی، تشریح برنامه های آموزشی، فعالیت های ورزشی، بررسی روند خروج و جایگزینی نیروها از جمله مسائلی بود که در این نشست مطرح شد.

لازم به یادآوری است در راستای بررسی تخصصی مسایل شغلی و معیشتی کارکنان،  نشستی با همین موضوع با حضور دکتر مولایی و مدیران منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و  شرکت های تابع پس از این جلسه برگزار شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi