نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 6012 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۸:۲۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارائه خدمات مناسب شایسته همکاران نفتی

ارائه خدمات مناسب شایسته همکاران نفتی سرپرست مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری خدمات ارائه شده به کارکنان و خانواده های آنان و همچنین خدمات عام المنفعه در سطح حوزه جغرافیای شرکت را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :صدرالله پاسبانی سرپرست مدیریت خدمات شرکت از ارائه خدمات به کارکنان و […]

ارائه خدمات مناسب شایسته همکاران نفتی
سرپرست مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری خدمات ارائه شده به کارکنان و خانواده های آنان و همچنین خدمات عام المنفعه در سطح حوزه جغرافیای شرکت را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :صدرالله پاسبانی سرپرست مدیریت خدمات شرکت از ارائه خدمات به کارکنان و خانواده های آنان در راستای افزایش رضایتمندی گفت وبیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون خدمات قابل توجهی در حوزه های رفاهی، حمل و نقل و خدمات مهندسی از سوی همکاران زیر مجموعه این مدیریت صورت گرفته است.
وی هدف از ارائه خدمات را ایجاد فضای مناسب جهت رفاه حال کارکنان و خانواده ها با توجه به صنعتی بودن منطقه عنوان کرد و افزود: اقدامات انجام شده از سوی شرکت که با تأکیدات مدیرعامل محترم تا کنون صورت گرفته علاوه بر همکاران شرکتی، مورد استفاده عموم همشهریان نیز می باشد.
پاسبانی گفت: تخصیص وعده پس شام جهت همکاران در واحدهای عملیاتی، بهره برداری از سیستم گویای باشگاهها و مهمانسراها، بهره برداری از نرم افزار خدمات ساختمانها، برگزاری مستمر مسابقات فرهنگی و سرگرمی ویژه فرزندان و کارکنان در مقاطع مختلف تحصیلی، افزایش ناوگان حمل و نقل زمینی کارکنان و خانواده ها بخشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه خدمات اداری و اجتماعی شرکت بوده که از ابتدای سال جاری تا کنون انجام شده است.
ایشان بخش دیگری از خدمات ارائه شده را در حوزه ترابری و خدمات حمل و نقل عنوان نمود که بیش از نیمی از آن جهت تحقق مسئولیت های اجتماعی شرکت انجام شده است.
ایاب و ذهاب دانش آموزان مدارس امیدیه بیش از ۱۴۹۶۰ سرویس در سال، ایاب و ذهاب نمازگزاران جمعه و مراسمات ملی و مذهبی در سطح شهرستان با بیش از ۱۹۲۶ سرویس در طول سال ، خدمات حمل کالای حفاری به دکل های حفاری با ۱۱۳۳ سرویس، خدمات جابجایی دستگاههای فرآورش سرچاه ها MOS و MOT ۶۵٠ سرویس، تعمیر و پاکسازی راههای مواصلاتی چاهها و روستاهای منطقه، خدمات ماشین آلات به زائرین اربعین حسینی در مرز شلمچه، خدمات خودروئی جهت سرشماری نفوس و مسکن را بخشی از خدمات ارائه شده در این حوزه برشمرد که بخش قابل توجهی از آن جهت همهشریان نیز می باشد.
سرپرست مدیریت خدمات شرکت آغاجاری مهم ترین بخش خدمات ارائه شده را در حوزه بهسازی اماکن و تأسیسات برشمردو عنوان کرد: در یکسال گذشته در این رابطه اقداماتی از قبیل تجهیز و احداث ٣ پارک محله ای و ٢ پارک بزرگ در محدوده منازل شرکتی با هدف افزایش سرانه فضای سبز و فضایی مناسب جهت رفاه حال کارکنان با هزینه ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال ، بهسازی ، مرمت وآسفالت ریزی بیش از ١۶ هزار متر مربع از خیابانها و معابر ، احداث درمانگاه در تاسیسات عملیاتی ، احداث مبلمان شهری ، جدول کاری و کفپوش بیش از ٢٠ هزار متر از معابر و خیابانهاو احداث سایبان در پیاده روهای سایت داخلی شرکت با توجه به اینکه همکاران در فصل گرم تابستان از این معابر عبور میکنند می باشد.
ایشان در پایان ضمن تقدیر از همکاران مجموعه مدیریت خدمات بیان کرد :‌ در سال آینده نیز طرح های در حوزه رفاهی و خدمات مهندسی و بهسازی اماکن جهت بهبود ارائه خدمات آماده شده که در صورت تائید و تامین اعتبار اجرایی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi