نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5973 تاریخ انتشار: ۰۹ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش شرکت آغاجاری در همایش ملی نظام پیشنهادها

درخشش شرکت آغاجاری در همایش ملی نظام پیشنهادها شرکت آغاجاری موفق به کسب سه عنوان برتر همایش ملی نظام پیشنهادها شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : سیزدهمین همایش و هفتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها در روزهای ٣و ۴ بهمن به میزبانی جهاد دانشگاهی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با حضور کلیه وزارت خانه ها […]

درخشش شرکت آغاجاری در همایش ملی نظام پیشنهادها

IMG-20170128-WA0003-1

شرکت آغاجاری موفق به کسب سه عنوان برتر همایش ملی نظام پیشنهادها شد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : سیزدهمین همایش و هفتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها در روزهای ٣و ۴ بهمن به میزبانی جهاد دانشگاهی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با حضور کلیه وزارت خانه ها و شرکتهای صنعتی برگزار شد، که شرکت آغاجاری موفق به کسب سه عنوان برتر این همایش شد.
کسب تقدیر نامه چهار ستاره سازمان برتر ، کسب گواهی پیشنهاد برتر با ارائه پیشنهاد جمع آوری و انتقال گازهای فشار بالا ایستگاه تقویت فشار رگ سفید١ به ایستگاه پائین دست بدون کاهش فشار و کسب گواهی تیم هم اندیشی برتر سه عنوانی است که شرکت آغاجاری به آن دست پیدا کرد.
نظام پیشنهاد ها در شرکت نفت و گاز آغاجاری از حدود ١۵ سال پیش فعالیت خود را با تشکیل ٢۶٨گروه کاری آغاز نمود که تا کنون با ارائه پیشنهادهای فنی و عملیاتی برتر، سود و صرفه اقتصادی فراوانی را برای شرکت در بر داشته است.
در این همایش همچنین از کارشناس نظام پیشنهادهای شرکت آقای رضا ملا احمدی بعنوان ارزیاب هفتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi